şükela:  tümü | bugün
 • biz galatasaray'ı menfaatsiz sevenler olarak tamamen objektif, mali,idari ve sportif anlamda gerek geçmiş yönetimi gerek ortaya koyduğu vizyon nedeniyle dursun özbekîn galatasaray'a ve türk futboluna katacaklarının sınırlı olduğunu ve camiada olumsuz bir hava estireceğini düşünerek 26 mayıs 2018 galatasaray seçimli genel kurulunda tarafımızı dursun özbek'in başkan olmamasından yana kullanıyoruz ve buradan gerek gssk üyelerine gerekse akli selim, menfaatsiz seven büyük galatasaray taraftarına sesleniyoruz:

  öncelikle 2 aydır yaratılmaya çalışılan ozan korkutve mustafa cengizçatışmasından bağımsız şekilde dursun özbek'in seçilmemesi için şu anki şartlarda genel kurul'un seçime katılan %50sine tekrar hatırlatmak isteriz:

  sevgili kongre üyelerimiz 26 mayıs günü çok büyük bir sorumluluk sizleri bekliyor.vereceğiniz 1 oy 1 oydan çok daha fazlasını ifade edecek.sizlere şu adayın tarafındayız şuna destek olmalısınız demeyeceğiz.bu yazı karşısında olduğumuz ve sonuç ne olursa olsun karşısında dimdik duracağımız kişiye yönelik olacaktır.

  d.ö ve anlayışının galatasaray'dan neden uzak durması gerektiğine siz değerli kongre üyelerimize ve taraftarlarımıza bu anlayışın ne kadar zararlı olduğunu idari , mali ve sportif başarısızlıklar altında açıklayıp seçimlere dair açıklamamızı sonlandıracağız.son olarak sayfa olarak tavsiyemiz ''ahmet'in mehmet'in adamı olmayın galatasaray'ın adamı olun.''.

  öncelikle 2.5 yıllık d.ö döneminin idari başarısızlıklarını sıralayalım:

  1)kardeşim florya'daki inşaat işlerinin başında duracak diyip abi-kardeş vizyonsuzluk nasıl olur kavramını tüm dünyaya göstermeleri.

  2)kurduğu yönetiminden 2.5 sene içerisinde 6 tane yöneticisinin istifa etmesi olayı bile d.ö ' nün idari anlamda başarısızlığını anlatmaya yeterlidir.

  3)uefa sunumunda oyunculara kestikleri 20 milyon tl'yi gelir olarak gösterip sonrasında bu parayı almamaları ve klübü 20 milyon tl zarara uğratmaları

  4)kardeşinizle beraber florya'da oluşturduğunuz futbolcuya dayalı düzenin hoca yemeye başlaması ve fatih terim'i göreve getirmenize kadar olan süreçte buna çare bulamamanız.

  5)15 temmuz fetö darbe girişiminden sonra bazı kesimler ve diğer rakiplerimizden fetöcü galatasaray algılarına prim verdirmeniz.

  6)size penguen diyen, riekerink'in kızının bir restoranda garsonluk yapan kızını haber yapan , galatasaray 11 yabancıyla maça çıkınca sokakta galatasaray'ın adı ne olmalıdır diyen kanala ciddi bir yaptırım uygulamamanız.

  7)gs tv şifresiz olacak diyip en ufak adım atmamanız. stadın çatısı kapanacak diyip bir tek girişimde bulunmamanız da idari başarısızlıkların ufak bir bölümünü kapsamaktadır.

  8)) ezeli rakibimiz fenerbahçe'yle oynadığımız ve hak ederek kazandığımız kadın basket maçından sonra federasyon görevlisinin ihmali yüzünden lynetta kizer'in lisansında oluşan sorundan dolayı sahada kazandığımızı sessiz kalmanız yüzünden masa başında kaybettirmeniz.

  9)yeğenine kurdurduğu e-spor takımıyla galatasaray'a bir branşta küme düşme lekesini sürmeniz de en büyük idari başarısızlığınızdır bize göre.

  gelelim d.ö döneminin mali başarısızlıklarına:

  1)riva-florya 1.5-2 milyar tl arası gelir getirecek en büyük projem bu olacak diyip varımızı yoğumuzu peşkeş çekmesi.

  2)tekbilektekyürek kampanyası altında 800 bin bileklik yaptırıp bunu uefa'ya proje diye sunup bu yaptırdığınız bilekliklerin yarısını zar zor satıp klübü bu projeden zarar ettirmeniz.

  3)sözleşmesinin bitimine 5 ay kalmış oyuncuya 2.5 milyon euro ödemeniz ve almanya'daki takımında 500 bin euro ücret alan oyuncuya 2 milyon euro yıllık ücret ödemeniz.

  4) uefa'ya sadece 30 milyon zarar edeceğiz diyip bunun 4 katı fazla zarar ettirip klübü uefa yaptırımlarıyla baş başa bırakmanız.

  5) 11000 tl değerindeki bilgisayarın ücretini ödemediğiniz için klübün otobüsünün bağlanması.futbolculara 7 ay boyunca tek kuruş para ödenmemesi.kadın basketbolcularımızın aylarca maaş almamasından dolayı maç ve idman boykotları.kadın voleybol takımına ödenmeyen ücretlerde mali rezilliklerinizin başka bir pencereden yansımasıdır.

  6)klübe kasa kolaylığı sağladık diyip seçimi kaybeder kaybetmez alacaklarınıza karşılık klübün gelirlerine temlik koydurup notere ödenecek damga vergisi ücretini dahi galatasaray'a fatura ettirmeniz.

  7) son olarak klübün bilançosunu negatiften pozitife çevireceğiz diyip 2.5 senede bilançoda 652 milyon tl zarar yaratmanızda biz galatasaraylılar tarafından asla ama asla unutulmayacaktır.

  8) 'hiçkimse kiralamazsa oteli ben 5 milyon euro ile kiralarım' deyip sözünü tutmaması.

  gelelim son ve en can acıtıcı bölüm olan sportif başarısızlıklara:

  1) trabzon'un paraya ihtiyacı var diyip bedavaya bırakacakları cavanda'ya 1.75 milyon euro ödenmesi.umut bulut'u bedelsiz olarak yollayıp maaşının büyük bir kısmının ödenmesi.olcan adın'ın sorgusuz sualsiz yollanıp klübe 11 milyon tl'den fazla zarar ettirilmesi.

  2) sakatlığı yüzünden bir maç oynayamayan sighortson transferi, evrakları yetiştiremediğiniz grosskreutz transferi.ingiltere 3. liginde şans bulabilen jem paul karacan tranferi de abi-kardeş özbeklerin ne kadar vizyonsuz olduklarını ortaya koymaktadır.

  3) eurocup zaferi sonrasında photoshopcu yöneticisi can topsakal'a sahip çıkıp basketboldaki tarihin en büyük sponsorluğunu bulduk dedikten sonra küçülmeye gidilmesi , ücret almadan takımı çalıştırırım diyen ergin ataman hocamızı önce taraftara yem etmeye çalışıp gönderdikten sonra photosopçu yöneticinizin dönem arkadaşı olan beşiktaşlı koça takımı emanet edip takımı play off dışında bırakacak yapısızlığı oluşturmanız

  4) sadece 500 bin euro yüzünden çok bilmiş kardeşinizin telkinlerine kapılarak moussa dembele'yi almayıp sözleşmesinin bitimine 10 ay kalmış futbolcuya 4 milyon euro bonservis 2.2 milyon maaş vermeniz.moussa dembele celtic'te gösterdiği performans sonrası bonservisini 20 milyon euro seviyelerine çıktığını da hatırlatmadan geçmeyelim.

  5) futbol takımımızı teknik direktör öğütme makinesine döndürmeniz. altyapı sorumlusu olarak getirdiğiniz kişiyi bir anda teknik direktör yapmanız da bir başka vizyonsuzluk göstergeniz olarak tarihe kazınmıştır.

  6) gelecek salı transferi bititiririz diyip taraftara 2.5 yıl boyunca söylediğiniz yalanlara bir yenisini daha eklemeniz.

  7) "sabri'nin yerini doldurmak için 5 senede 30 milyon harcadık fakat 10 sene içinde hep sabri oynadı" deyip, daha sonra "ben söylemedim." diyerek inkar eden...

  8) "chedjou, muslera, sneijder ve podolski'yi satmayacağız." dedikten sonra bir yıl içinde bu 4 futbolcudan 3'ünü gönderen; burak yılmaz için gelen 10 milyon euro'luk teklifi yetersiz bulup kabul etmeyen, daha sonra gelen 8 milyon euro'luk teklifi yeterli bulup satan

  9) 17.07.2017: lucescu ile görüşmedim. tudor ile devam edeceğiz

  26.07.2017: fatih terim, milli takımdaki görevinden ayrıldı.

  27.07.2017: can topsakal, lucescu ile görüşmek için romanya'ya gitti.

  1.08.2017: dursun özbek, lucescu ile görüşmek için romanya'ya gitti....

  evet yazıyı çok uzattık ancak rezillikler o kadar fazla ki anlat anlat bitiremiyoruz. bir bu kadar daha olay var yazıya geçirmediğimiz.son söz olarak bizler ozan korkut ya da mustafa cengiz'e oy verin çağrısı yapmıyoruz.bizler sadece galatasaray'ın adamıyız.sizlere söyleyeceğimiz tek şey bu zihniyeti tarihin çöplüğüne gerisin geri göndermenizdir .

  ibra edilince sizlerle görüşüceğim diyen bu şahısla sandıkta hakettiği şekilde görüşülmesi için sizlerin ferasetine güveniyoruz. hepinize zaman ayırıp yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ediyoruz.

  (bkz: ekşi galatasaraylılar etkin whatsapp grubu)

  ilgili flood'un tamamı: #yerindedursun

  edit: (bkz: dursun özbek'in sosyal medya operasyonu) kendisi para yoluyla sosyal medya gücünü lehine çevirmek için pek çok fenomeni ve taraftar sayfasını da yanına çekmeye çalışmış ve başaramamıştır. fakar hala bot hesapları,stepne hesapları itham ve ayrıştırma yoluna gitmektedir.
170 entry daha
hesabın var mı? giriş yap