şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bıktırmıştır. vallahi bıktık. allah için şuraya güzel bilgiler veren entryler girin. siyaset siyaset allah belasını versin ya.

    edit: en çok entry girdiğim katagorinin siyaset olduğunu söylüyorsunuz. evet, çünkü entry girmek istiyoruz ve her yerde siyasi başlıklar var. yazdıklarıma bakarsanız da kesin birilerine cevap vermek şeklinde entryler girmişimdir. sıkıntı da burda zaten. her başlık siyaset olunca doğal olarak bu başlıklara entry giriyoruz. artık bu akımın değişmesi gerekiyor diye düşünüyorum. siyaset konuşulmamalı değil ama bu kadar da olmamalı ya.

    bir de bu başlıklardan dolayı ben dahil kutuplaşıyoruz. birbirimize nefret kusuyoruz. belki bu ülkeye en çok bilimsel katkılar veren insanlara aktroll diyerek ana bacı sövüyoruz. diğer taraftan herkes herkese vatan haini demeye başladı. sağcı solcuya solcu sağcıya dümdüz gidiyor. güzel entryler, başlıklar ise yok olup gidiyor. göremiyoruz. görsek inanın oralarda daha fazla entryler gireriz. insanların gözüne gözüne siyaset sokulduğu için buralara entry giriyorlar. belki 24 hazirana kadar böyle devam edecek ama nolur ondan sonra artık siyaset şu sözlükten bir siktir olup gitsin.
7 entry daha