şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • öncelikle diğer konudan ayrılmış olması attack on titan başlığının 61 sayfa orjinal adının 3-5 entryden oluşması saçmalıktan başka bir şey değil türkiye hariç heryerde shingeki no kyojin olarak geçer ana başlık.

  --- spoiler ---

  neyse 105. bölüm manga spoiler

  garibim sasha'ın adeta bir piç uğruna ölmesini kabullenemiyorum umarım ölümlerin en işkencelisini alırsın antipatik gabi daha sasha doğru düzgün et bile yiyememişti, bundan daha büyüğü zaten zamanında armin'in tercih edilmesiydi ah sarı saçlı mavi gözlüm ah. isayama'nın resmen ana karakterini kötüye dönüştürmesi takdire şayan bir hareket gerçi ben genel kanıyla düşünmüyorum ama neyse helal olsun eren her yaptığında haklısın.

  şimdi eren, war hammer titan'ı da yedi acaba hala 13 yıl mı yaşayacak yoksa ne kadar titan yerse o 13 katlanarak mı gidiyor?

  annie kendini korumaya aldığından beri ne zaman gücü tükenip de kristali çözdü çünkü o diğer 2 titanı kuyuya atan ve takma sakallı ablayı annie diye düşünüyorum. - sanırım konuşma yapılacak bölümde 103 olması lazım annie'nin babasını gördük benim kızımda gelecek bir gün bu topraklara falan dedi bence boş duygusal sahne olsun diye yapılan bir sahne değil.

  --- spoiler ---
49 entry daha