şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
6918 entry daha
 • son çıkan haberlere göre gregg popovich kendisini alabilmek için çalışmalara başlamış. patty mills ve pau gasol'un hayvani kontratlarını + bu seneki 18. sıra pickini bir takıma gönderip salary cap açacaklar, üstüne söylenene göre rudy gay ve danny green (bkz: opt out) yapıp daha düşük kontrata imza atacaklar. gay'in bunu yapacağına şüpheliyim ama danny green opt out yapıp minimum kontrat imzalayabilir.

  kawhi'ın 2 sene önce warriors'ı playofflarda tek başına tokatladığını ve kendisini bilerek sakatladıklarını düşünürsek lebron'un gelişi her iki oyuncu için de muhteşem bir intikam hikayesine dönüşebilir.

  lebron ve popovich'in karşılıklı birbirlerine ne kadar saygı duyduklarını biliyoruz. bu hamle gerçekleşirse lebron "le gm" gibi davranmaz, kariyerinde ilk defa iyi bir koçla çalışır (bkz: basketbol tarihinin en iyi koçu) ve kendisini destekleyecek şahane bir takım olur. her top lebron'a bakmaz, her play'i kendi yapmak zorunda kalmaz. hem lebron, hem spurs hem de nba'in geleceği için bu hamle şart. bu warriors hanedanlığını yıkmak spurs'e nasip olabilir.

  dejounte murrey
  danny green
  kawhi leonard
  lebron james
  lamarcus aldridge

  üstüne benchten girecek tony parker, rudy gay, manu ginobili gibi lider karakterli oyuncular. şu kadroyu yazarken ağzım sulandı.
817 entry daha