şükela:  tümü | bugün
 • habere göre istanbul tuzla evliya çelebi ortaokul müdür yardımcısı aydın şen'in beyanı.

  haberin içeriği:

  ----------------------------------

  chp'nin cumhurbaşkanı adayı muharrem ince'nin mitingine katılanlara yönelik olarak "piç" dedi. şen, "15 temmuz'da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz. yiyen çıksın sokağa" ifadesini kullandı.

  hesap tanıtımında, istanbul tuzla evliya çelebi ortaokul müdür yardımcısı yazan “aydin” isimli kullanıcı, ince’nin mitingine katılanları tehdit etti. okulun kadrosuna bakıldığında, müdür yardımcısı olarak görev yapan aydın şen isimli biri bulunuyor.

  tehditlerinin çok fazla paylaşılmasının ardından hesabını kapatan aydın şen, kadıköy’deki mitinge katılanları şöyle tehdit etti:

  “15 temmuz'da denediniz tank ile uçak ile tüfek ile baş eğmedik, şimdi kadıköy'de 3-5 piçle mi başaracağınızı sanıyorsunuz? 15 temmuz'da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz!!! yiyen çıksın sokağa!!!”

  hükümete yakın televizyon yorumcu ömer turan’ın, kadıköy’deki mitingle ilgili paylaşımına da yorum yapan aydın şen, şu ifadeleri kullandı:

  “çıksınlar ömer abi hazır çıkmışken kıyıda köşede ne kadar it uğursuz varsa 15 temmuz'da asker diye bir şey yapmadığımız itlerin acısını alırız.”

  ------------------------------

  işte bütün mesele liyakat; okulda hademe bile olamayacak adamı müdür yardımcısı, adliyede çaycı bile olamayacak kadını danıştay üyesi yaparsan bunları söylemeleri çok normal, çünkü onlarda bu hükumet olmasaydı bulundukları makama asla gelemeyeceklerini çok iyi biliyorlar, bu söylemlerde bulunmazlarsa ve koltuk değişirse başlarına gelecekleri de çok iyi biliyor, zaten o mevkilere yerleştirilmelerinin de asıl sebebi günü geldiği zaman çıkıp böyle davranmalarının istenmesi.
50 entry daha