şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
 • ihsan bayülken ve murat kosova'nın fenerbahçe'nin rakibini güzelleme maçlarından biri daha. resmen her maç ararlar rakibin güzellenecek bir yanını.

  tony crocker sloukas'a resmen çelme taktı, sportmenlik dışı olması gereken pozisyona faul bile çalmadı hakemler. bizim spikerler ne diyor peki 'gözünden kaçmış çünkü ayağını hemen çekmiş'.

  yok efendim seriye fenerbahçe 1-0 önde başlamışmış o sayılmazmış, 40 sayı varmış. sanırsın birileri kıyak geçti de o fark oluştu.

  fener iyi oynayınca 40 sayı fark oldu, normal oynayınca 2. maçta 8 sayı farkla aldı, 3. maçta kötü oynayıp rakip de şanslı olunca son saniye basketi ile 3 sayı fark ile kaybettik işte. burdan bile şu sonuç çıkıyor; fenerbahçe'nin yenilmesi için her şeyin fener aleyhine 4/4lük gerçekleşmesi lazım. 3/4 gerçekleşse bile koyup geçiyoruz.

  bu maç mı? ligin en centilmen takımlarından olup final serisinde çirkefe bağlayan takıma koyuyoruz.

  edit: hakemlerin orospu çocukluğuna başladığı maç. wanamaker potaya giderken faul yapılıyor, hareket devam edip basket faul için potaya giderken 2. faul geliyor. basket faul olması gerek ama hakemlerimiz ne yapıyor? götünden kural uyduruyor.
  ne pislik bir liginiz var lan!

  pierrie henry'ye önceki maçta da yerdeyken faul yapılmıştı ama hakem basket faul vermişti, bu maçta da aynısını yaptı.

  işte bu yüzden türkiye'de fenerbahçe'yi zorlayan takımlar (bkz: galatasaray) geçen sene euroleague sonuncusu oldu, bu sene de (bkz: anadolu efes) sonuncu oldu. çünkü yok orda burdaki adi hakemler.
19 entry daha