şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • gaziantepspor atkısıyla konuşma yapması önemli bir mesaj olacaktır, dediğim miting.

  sanayici ve siyasiler için;
  şehrin belediye başkanları, milletvekilleri ve sanayicileri, gaziantepspor'u ibrahim kızıl yönetiminden kurtaramayınca gaziantep bbspor'u allayıp pullayıp gazişehir fk adında bir proje takımı yaptılar. şehrin idaresindekiler, ibrahim kızıl'ın akp'ye yakınlığından dolayı gaziantepspor'daki mali tablonun hesabını soramadılar. kızıl kardeşler, herkesin gözü önünde takıma tecavüz edip çeketini alıp, çekti gitti. ibrahim kızıl yönetiminden sonra gelenlerde sıvadı... gaziantepspor örneğiyle birilerinin spor üzerinden nasıl vurgun yaptığı hükümetin de buna nasıl göz yumduğu açıklanabilir.

  mevcut gaziantepspor başkanı hasan şahin için;
  hasan şahin 1 kasım 2015 genel seçiminde gaziantep chp 6. sıra milletvekili adayıydı. adaylık nedenini şu röportajı açıklıyor. yazı-tura sonucu gaziantepspor başkanlığına seçildikten sonra törenle ak parti'ye geçti, rozetini bakan eşref fakıbaba taktı. gaziantep mitinginde gaziantepspor atkısı takan iyi parti liderine "fetöcü, terörist" saçmalamasının perde arkası netleşmiştir, umarım. gaziantepspor'u iktidara yakın tutmaya çalışan bu kişi ve bunun gibiler için de gaziantepspor atkısı önemli bir mesaj olacaktır. gaziantepspor'un uefa'ya oynadığı ve isim yaptığı yıllarda büyükşehir belediye başkanı ve gaziantepspor'un başkanı chp'li celal doğan'dı.

  son olarak, gaziantep halkı ve benim gibi gaziantepsporlular için;
  gaziantep'te ve gaziantepspor'da yaşanan usulsüzlüklerin araştırılması ve bu yaşananların gündeme getirilmesi azımsanmayacak bir kitle için önemli bir mesaj.

  gaziantep'in ve ülkenin buraya yazdıklarımdan daha mühim sorunları olduğunun farkındayım. gaziantep'te suriye meselesi için verilecek mesajlar daha kıymetlidir fakat bunlar da göz önünde olsun diye karalamak istedim. erdoğan, gaziantep'te ince'den 3 gün sonra miting yapacak. ince ve ekibi bu durumun farkında olarak hazırlanacaktır.

  başarılar dilerim ince başkan!
93 entry daha