şükela:  tümü | bugün soru sor
6 entry daha
  • şimdi kimse vatan hainidir vs demesin. karşındakini bir anlamaya çalışmak lazım.

    bende gitmek istemiyorum çünkü hiç birşeyin değişmeyeceğini biliyorum. ama herkes böyle derse uzun yıllar da kesinlikle hiç birşeyin değişmeyeceği gerçeğini hazmedemediğimden gideceğim ve oyumu kullanacağım yoksa demokrasimize inanmıyorum.

    diğer taraftan erdoğan her halükarda seçilecek ne kadar az oranla geçerse ülke adına o kadar daha çok umut var demektir. o yüzden karşısındaki adaylardan birine oy kullanmanızı öneririm.

    peşin edit: malesef 2. tura bile kalsa erdoğan yine seçilecek. ha, bu onun son seçimi olacak ama seçilecek. nereden biliyorsun derseniz, akp kesimine hitap edebilecek bir aday yok piyasada, en yakın saadet vardı, onlarda ne televizyona çıkabiliyor ne de insanların kafasındaki saadet bu hep %1 alır algısını yıkabiliyorlar, bu sebeple oy kapamayacak. meral desen, malesef o da akp'liler tarafından fetocuyla teröristlerle aynı safta damgalamalarından sebep yeteri kadar oy çalamıyor.

    hayvan gibi edit: lan gerizekalı embesiller, ben oy vermeyeceğim mi diyorum? mesajı okumadan ne yorum yapıyorsunuz embesiller, okuma özürlüler? bu kadar kara cahil bir insan mısınız, mesajın tamamını okumadan mesaj üzerinden linç etmeye, hakaret etmeye çalışıyorsunuz? yazar burada demişki, oy vermek istemiyorum bende ama vereceğiz 1 oy 1 oydur diyor ama başarılı olacağımıza inanmıyorum diyor çünkü karşıdakinin kitlesi de senin okuma özürlü olduğun gibi embesil okuma özürlü onlarda.
700 entry daha