şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
  • bir erkek olarak kendimden utandığım, bir şeker hastası olarak ise merhumeye üzüldüğüm iğrenç ötesi ve ancak bir orospu çocuğu tarafından yapılabilecek/yapılan vahim olay. ulan beyin damarlarını sikeyim senin be amina koduğum oğlu kız bayılmış lan bayılmış halen sikini düşünüyor orospu çocuğu hastaneye götürmek yerine. nasıl böyle olduk biz lan yoksa hep böylemiydik?
    son olarak senin hayata gelmeni sağlayan ebesinden doktoruna emeği geçen herkesin amina koyim orospu çocuğu umarım seni de bayginken ölene kadar sikerler şerefsiz piç.

    edit: kız ölmüş arkadaşlar aşağıda bir yazarın yazdığı gibi ""performansından memnun kalmadı'' diye kendini öldürecek değil ya lütfen azıcık vicdan sahibi olun. üstelik bayıldıktan sonra eve taşınmış fırsat bu fırsat diyerekten. 40 yıl küsür hapis cezası istenmesi de olayın delil düzeyinde (bkz: güvenlik kamerası) kanıtlanmış olması olabilir mi? allah aşkına empati kurulacak bir durum değil bu yapmayın vicdansız olmayın yeter artık.

    edit2: ciddi ciddi şeker komasını ellerin titremesi sanan insanlar var. görmek üzüyor. 18 yıllık şeker hastasıyım adam benden daha emin konuşuyor. komik.
169 entry daha