şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • fantastik bir uygulama. anlatmaya çalışıcam ama anlatılmaz yaşanır, buyrun işte detaylar.

  dün twitter’da webrazzi’nin bir post’u ile karşılaştım. logg kişisel sosyal günlük diye bir uygulamadan bahsediyorlardı. anılarını biriktirmek için kişisel mobil günlük diyordu merak ettim önce uygulamayı yükledim, hoşuma gitti, biraz kurcaladım baktım türkler var içeride sonra gittim post’u okudum. okurken fark ettim ki türklerin geliştirdiği bir uygulamaymış. sonra bakınca geliştirenler arasında sınıf arkadaşım çıktı, öncelikle gurur duydum. ardından aradım konuştum ve güzel bir proje çıkarttıkları için tebrik ettim. destek vermek istediğimi, ekşide yazmak istediğimi söyledim, reklam kokar diye korktu, ben de kendisine reklam koksun varsın sonuçta türkiye’den fenomen sayılacak bir proje çıkmış elbette reklamını yapacağız dedim. gurur duyarak yazarım dedim.

  sonuç olarak logg, türkiye’den çıkmış güzel ve büyük bir proje, ayrıca 8 dil desteği veriyorlar ki bu da bence gayet başarılı. arkadaşım şu an ön yatırım safhasında olduklarını ve yatırımcılarla görüştüklerini anlattı, umarım aradıkları yatırımı bulur ve güzel işlerini layık olduğu yerlere getirirler. biz de türkiye’den fenomen iş çıkmıyor demekten kurtuluruz, bakın biz de varız deriz. bu bir destek entry’sidir. reklam kokuyor demeyin ve siz de desteğinizi verin.

  logg’dan biraz bahsedeyim gördüğüm kadarıyla hayatımızdaki tüm aktiviteleri kaydetmemizi sağlayacak bir alt yapı geliştirmişler. sabah kalktığından gece yatana kadar tüm yaptıklarını kaydedebiliyorsun. bunları bir zaman akışında gördüğün gibi istatistik olarak da görebiliyorsun. kayıtlarının üzerinde resim, yazı, lokasyon, ses kaydı tutabiliyorsun. işin enteresan tarafı adamlar sosyallik de koymuşlar. istersen aktivitelerini takip et, istersen günlük olarak kullan, istersen de senin gibi aktiviteler yapan insanları takip et ve paylaşımlar yap. istatistik kısmında kendini takip ettiğin arkadaşlarının istatistikleriyle kıyaslayabiliyorsun bu da güzel bir özellik olmuş. bir aktivite için 5 değişik kayıt atabiliyorsun şöyle ki hızlıca hiçbir yazı bile olmadan aktiviteyi kaydedebiliyorsun veya üzerinde resim, ses vb. ile kaydedebiliyorsun, geri sayımla bir aktivite oluşturabiliyorsun mesela work-out falan için, sayaçla bir aktivite başlatabiliyorsun mesela koşu vb. için bir de herhangi bir aktiviteye hatırlatıcı kurabiliyorsun. herhangi bir aktiviteyi filtreleyip en son ne zaman o aktiviteyi yaptın bunu görebiliyorsun bu çok hoşuma gitti, bir de herhangi bir şey yazarak da daha önce attığın kayıtları arayabiliyorsun bu da benim çok işime yarayacak bir şey gibi görünüyor.

  diyeceğim o ki, çok profesyonel ve iyi bir uygulama olmuş, bug’ı püsürü de gözüme çarpmadı ama çıkarsa bildirin hemen düzeltiriz dedi arkadaşım. haydi hep beraber logg’a bir destek olalım görüş, öneri, şikayet ne varsa basın.
  yolun açık olsun logg, yarın çok büyüdüğünde ilk entry’nin sahibi olmak çok güzel olacak.
  web sitesi : https://www.loggyourlife.com/
  android için buyrun: https://play.google.com/…om.digieggs.deathstar.logg
  ios için buyrun: https://itunes.apple.com/tr/app/id1330303970
5 entry daha