şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
 • geçen bir kampanyasına denk geldim. kafam da güzel. iki tane farklı bluetooth kulaklık yabıştırdım.
  biri bu
  ikincisi bu

  birincisini 8.35 euroya almışım ikincisini 28.71 euroya. ikincisi daha gelmedi ama birincisi ulaştı. tam olarak bir fiyat performans aracı. noise cancellingden çok bir beklentim yok zaten yüksek sesle dinlediğim için dışarıdan gelen sesi duymuyorum gibi birşey. ama fantastik bir kalitesi var. çekiş gücü mükemmel.

  ben çöp diye bekliyordum şaşırdım şahsen. 28 euroluk olana dair acayip büyük beklenti oluştu. ofisteki çocuklar 350 euroluk sonyler filan almayı planlıyorlardı. dedim bekleyin şu benim 30 dolarlık gelsin onu bir deneyin. ofiscek onu bekliyoruz.

  edit: ikinci kulaklık geldi. başlarda güzel olduğunu düşünüyordum ama sonra seslerinde bir azalma hissettim. şu an sesi düşük çıkıyor. bazı forumlarda buna benzer şeyler yaşayan başkalarını da gördüm. ben bu aleti android tv ile kullanıyordum onda düzeltme olanağı yok. çok da kurcalamadım. genel olarak kalitesi iyi. noise cancelling çok efektif değil. cep telefonu ile de kullanıp bir ara yine editlerim. benim tavsiyem t1 energy modeli. kulak içi olan. onun t2 versiyonunu da ısmarladım. ama t1 enerji bence en başarılı kulaklık. t6 yerine t1 i tavsiye ederim.
15 entry daha