şükela:  tümü | bugün
 • etrafımızda çok sayıda olan çiftlerdir. bakın çiftler diyorum. evli demiyorum. sevgili, flört, çooook yakın arkadaş vs.

  bazı çiftlere bakıyorsunuz ve diyorsunuz ki tamam bunlar zaten birlikte yaşıyor ya da bunlar inançlılar evliliği beklerler vs. ama bazı çiftlere bakarsınız, ulan acaba? acaba bunlar geceleri çaktırmadan tavşan gibi midir? yoksa, yok lan kesin bekliyorlardır ya da yok lan kesin boş ev arıyorlardır bunlar. insanı içten içe düşünmelere iten anlaşılamamazlıktır.

  edit: akıl sik değil ki millete sokasın
  ben gözüme takılan, geyik yapılabilecek bir konuyu ekşi sözlük'de paylaşayım da eğlenelim dedim.

  abazalık: ya güzel kardeşim nerden biliyorsun, belki sevgilim var, belki fuck buddyim var, belki tinder'da takılıyorum.
  tek savunmanız: abaza bu. ya amına koyim ne alakası var lan. belki ben o "seviştiği net olan çift" kategorisindeyim. ya da "sevişmediği net olan çift" kategorisinde olup evliliği bekliyorum. durumla ilgili olan düşünceni yaz, görüşün hatalı böyle bölye de geç.

  sanane amk: tek bir şey söyleyeceğim, nedense türk kızı başlığında bir tane "sanane amk" yok, herkes uzman burada maşallah.

  format: (bkz: iyi sevişip sevişmediğini öğrenme yolları) diye bir başlık var. 2003 yılında açılmış. ne kısmet ki bir tane format saykosu yok, düzgünce muhabbet etmişler.
  araştırmayı bilmeyen dalyarak:
  -ehe, sevişip. ehe format.

  sik kahyası: sözlüğe bir daha gelsem bu nicki alırdım, iyi güldüm.
22 entry daha