şükela:  tümü | bugün
36 entry daha
 • mobil uygulama destekli sosyalleştirici bir bar oyunu. biletinizi alıyorsunuz, aldığınız kodu uygulamada ilgili yere giryorsunuz ve aktifleşiyor. oyun başladığı anda çekingenliğinizi üzerinizden atıyorsunuz ve eğlenmeye başlıyorsunuz.

  oyunda telefon sürekli elinizde ve ana ekranda karekod duruyor. etrafta gördüğünüz herhangi birinin yanına gidip oynayalım mı diyorsunuz. taş kağıt makas yaparak oyuna başlıyorsunuz. kazanan taraf kendi telefonuyla karşıdakinin karekodunu okutuyor ve görev ekranı geliyor. farklı kategorilerde gittikçe zorlaşan görevler var. anladığım kadarıyla puanlama sistemi şöyle, yeni kişiler daha fazla puan veriyor, görev almak görev vermekten daha çok puan kazandırıyor gibi. yapamadığınız görevlerde karşı taraf yapamadı diyor ve puan kazanamıyorsunuz. görev sonunda iki tarafda birbirini yorumluyor, akıllı, sıradışı, özgüvenli vs diye.

  görevlerden biraz bahsedeyim. üç beş kişiyi toplayıp diz çöktürüp serenat yaptırmak, eğilip 1 dakika şınav çekerden yerdeki eli öpmek, tek ayak üstünde dans etmek,yoga hareketi yapmak, üzerindeki bişeyi yırtıp atmak, yine üzerindeki bişeyi bi başkasıyla değiştirmek gibi başlangıç görevleri var.

  aklımda kalan bazı komik görevler şunlar. 3 akrabana bayram mesajı atma diye mesaj yollamak, seçtiğin bi nesneyle 20 saniye öpüşmesini istemek, orgazm taklidi yapmak, whatsuptan seçtiğin birine seni çıplak görmek istiyorum diye mesaj atmak gibi buna benzeyen bir sürü eğlenceli görev var.

  oyun sonunda ne kadar çok etkileşime girip görev yapmışsan o kadar çok puan toplamış oluyorsun. uygulamada ilk 10u ve kendi sıralamanı görüyorsun. uygulama içinde beraber oynadığın insanlarla eğer karşı tarafta istek yollarsa mesajlaşma özelliği de aktif oluyor.

  oyunda puan da kasabilirsin, içkini yudumlayıp eğlenceye de odaklanabilirsin. her türlü çok keyifli bence. ben rahatsız edici kimseyle karşılaşmadım, zaten oyun olduğu için herkes eğlenmeye bakıyordu. bittiğinde yorgunlukla karışık tatlı bir tebessüm kalıyor yüzünüzde. umarım güzelleşerek devam eder. yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler, narsist kişilik sana da teşekkürler :)
40 entry daha

hesabın var mı? giriş yap