şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
5625 entry daha
  • hala zafer algöz ve özkan uğur ismini duyunca kusucazzz artık diyenleri göstermiştir. babacım sen bu zamana kadar kusmadıysan merak etme bundan sonra kusmazsın. ben seneler önce kustum ve o günden beri de zafer algöz, ozan güven olan hiçbir filmini izlemedim.

    bu grubun içine işsiz abisi can yılmaz’ı da kattı son 4 senedir. 7/24 cem yılmaz ve 4 cüceler modunda sabah akşam birlikte yaşıyorlar. arada cem yılmaz sevgilisi birlikte olmak için arka odaya gidiyordur , sonra da duşunu alıp salonda goygoya devam ediyorlardır diye düşünüyorum.

    edit: can yılmaz’ın avukatları özelden saldırıya geçti yok efendim filmlerinin senaryosunu o yazıyormuş. hahaha ulan bak buna hiç şaşırmadım. hokkabaz’dan sonra cem yılmaz filmlerinin iğrenç olmasının sebebi şimdi ortaya çıktı. yok ali baba ve haramiler yok arif v 216, pek yakında vs. neden adamın kariyerinin en iyi filmleri herşey çok güzel olacak ve hokkabaz’ın senaryoları başkalarına ait şimdi anlaşıldı. akp gibi liyakattan vazgeçip akraba kontenjanından senarist kullanırsan olacağı bu. kanka kontenjanından da oyuncu kullan. sonra da biribirinden berbat filmler yapman elbette kaçınılmaz.
    ferzan özpetek ya da çağan ırmağın yönettiği abin ve yancılarının bulaşmadığı bambaşka oyuncularla bir film yapsan eminim ki çok başarılı olur ama sen hala can abim zafer abim ve özkan abim olmadan tuvalete bile gitmem dedikçe film kalitesi olarak sürünmeye devam edeceksin.
733 entry daha