şükela:  tümü | bugün
92 entry daha
 • dinlediğim tek podcast.
  ilk bölümden itibaren hemen her gün dinliyorum. hatta son bölüme gelip de bölümler bitecek her gün dinleyemeyeceğim bir hafta beklemem gerekcek diye üzülmeye başladım.
  ilk bölümlerde ses kalitesi kötü diye hep eleştiri almışlar ama 23. bölüm, 25. bölüm (kötü ses) ve 65. bölüm (çok fazla "yani" diyen konuk) hariç gayet dinlenebiliyor tüm bölümleri.
  geri bildirimlerim;
  1-retrospektif bölümlerinizi seviyorum, devamı gelsin lütfen
  2-konuklu bölümlerinizi daha kanka dışı kişilerle yapsanız... çünkü çok samimi arkadaşlarınızla dönen muhabbet dinlerken yabancı bizleri sıkıyor. mesela 86. bölümde iş bankası ekibi ile süperdi muhabbet. arada büyük firmaları da almalısınız bence.
  3-ilk bölümlerdeki samimiyet barış’ta %5-10 azaldı. amatör ruh biraz daha podcast profesyonelliğine gitti hadi olabilir ama samican’da %30’larda... bir de samican'ın ukalalığı arttı sanki son bölümlere doğru. üzülüyorum.
  süper kaliteli adamlarsınız tebrik ediyorum. samican çok okuyor. o yaşta o kadar kitabı nasıl okuyor diyorum. bunun sırrını verebilir bir bölümde.
  tuna zaten süper.
  barış ise kesinlikle çok zeki ve çok açık fikirli. hep tahmin edilenden düşünülenden farklı yorumlar getiriyor. gerçekten üstün bir insan bence. 3-4 tane çocuk yapsa da topluma kaliteli bireyler katsa.
  devamı olacak...
53 entry daha