şükela:  tümü | bugün soru sor
5 entry daha
  • istanbul'un herhangi bir noktasında herhangi bir spor salonunu rezervasyon yaparak kullanabilme özgürlüğü sağlayan sitedir.

    ben evime 10 dakika yürüme mesafesindeki bir otelin spor salonu ve yüzme havuzunu kullanıyorum ancak istersem başka salonlara da rezervasyon yapabilirim. ''bugün kadıköy'de işim uzayacak, 3 saat boş vaktim var; kadıköy'deki anlaşmalı salonda spor yapayım.'' deme şansı tanıyor.

    aylık 150 lira gibi bir ücret ödüyorum ve herhangi bir yıllık, 3-5 aylık sözleşme imzalamak zorunda olmamak iyi hissettiriyor. üyelik dondurma hakkı da tanıyor.

    kullandığım salon son derece temiz ve sakin; sabah saatlerinde ben dahil 2-3 kişinin aynı anda spor yaptığı bir ortamdan söz ediyorum. çalışanlar, uygulamanın sadece salonu kullanma hakkı tanıdığını söyleyip uygun bir program çıkarma konusunda yardımcı olmadılar fakat bunun dışarıdan, araştırarak takviye edilebileceğini sanıyorum. tabii benim gibi spora yeni başlayanlar için bu böyle, halihazırda bir program dahilinde spor yapıyorsanız bu zaten sizin için sorun olmayacaktır.
19 entry daha