şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
 • 4. jenerasyon öncesi renault marka clio ve megane model araç sahibi olanların kabusu olan sensördür (4 ü bilmediğimden böyle dedim belki halen devam ediyordur).

  işini bilmeyen ya da fazla bilen bir ustaya denk geldiğinizde ise ocağınıza incir ağacı dikileceği garantidir.

  şöyleki efendim;

  bu fazla zeki fransız mühendislerimiz alırlar bu sensörü motorun dış kısmına, korunaksız öyle malak gibi koyarlar. salataya tuz döker gibi tasarlamış sanki kaputun altınıda sensör oraya denk gelmiş öylece bırakmış. artık alttan su mu alır, nemli havada ayazda üzerine nem mi birikir umurlarında değil. bu parmak kadar sensör oksitlernir ve arabanız saçmalamaya başlar.

  sürüş esnasında saçmalarsa hızınızı almışken araç istop edebilir. direksiyon ve frenininizin hidrolik durumu allah la sizin aranızda tabi. ya da kenarda biyerde, ışıklarda duraksayıp rölantide bekletirken araç birden ara gaz verebilir ya da yine istop edebilir. son olarakta arkadaş krank milinin son konumunu ecu ya gönderdiğinden saçmalaması durumunda aracı çalıştırmak istediğinizde araç silkenenip çalışmayabilir. artık 3de mi çalışır 4 de mi 17 de mi bilinmez.

  parmak kadar sensör için ne uzun yazı oldu dime. ders verir adama bu sensör. alman ya da japon, fazla fantaziye gerek yok u öğretir.
1 entry daha