şükela:  tümü | bugün soru sor
7 entry daha
 • (bkz: kuş olup uçmadı ya)

  edit:

  1- türk basınına konsolosluktan jurnal ve kayıtları ulaştıran mi6dır.
  2- mi6+küresel amerikancilar + cıa işbirliği ile washington dc yerine istanbul konsolosluğuna paslanmis, akabinde trump+pentagon destekli mbs elemanları tarafından katledilmiştir. böylelikle trump büyük bir tuzağa düşmüştür. muhtemelen trump'a mevzuyu tc-sudi çatışması şeklinde gazladilar.
  3- trump deli gibi türk istihbaratının elindeki doneleri öğrenmeye çalışmakta 17 ekim itibariyle.

  4- türk istihbaratı bunun farkinda, görüntü ve sesleri paylasmayacagiz şimdilik diyor. kozlari paylaşmıyor. blof mu değil mi ? görülecek. pompeo bugün ondan geldi muhtemelen.

  5- olayın tarafları: el cezire-katar-ihvan-ingiltere-kureselci hillaryci amerikan kanat - amerikan medyası karşısında trump - pentagon-suudlar - mbs - bae gibi eyyorladim.

  6- putin bugün sisi ile stratejik işbirliği aciklamasi yaptı.

  7- ahaber tam kraliçe yalaması oldu yaz-bozcu tayfa yazdıklarını bozdu hakikaten. kasikci haberlerinde yabancı basın yanlaması bu gruptan çıkıyor.

  8- sözde nisanlinin cemal kaşıkçı ile fotosu montaj. zaten bir adet fotosu var benim gördüğüm. onu da adamın yanlız başına olan bir profil fotosundan almış.

  9- ingiltere ortadoğu'da var olma mücadelesi veriyor olabilir. hep mycroft holmesun altından çıkıyor bunlar.

  10- sudi operasyon timi çok acemi. bu kadar acemi davranılması hiç normal değil. boyle davranılmasının çok farklı bir amacı olmalı.

  beyin siken bir mevzu yanlız. tamamı varsayim, saçma bir çok şey olabilir.
430 entry daha