şükela:  tümü | bugün
79 entry daha
 • üniversite yıllarından tanıyorum.dokuz eylül ,iibf,ceko mezunu kendisi,birkaç sınıf yukaridaydi bizden.hatta ders notu paylaşmak için muhtelif zamanlarda ayni ortamlarda bulunduk.
  o zamanlar da -simdiki kadar olmasa da- böyleydi.girdigi ortamlarda bir sekilde farkedilirdi.harbici abla gibi tabirler kullanmak,aşırı el kol hareketleri,bitmeyen neşe ve ortaligi cinlatan kahkâhalar,hiperaktiviteye varan enerji patlamaları,hızlı ve heyecanli konusma...
  yıllar sonra tesadufen farkettim instagram kesfetimde ,ortak arkadaşlar vasıtasıyla.bizimkiler onu beğeniyor ama o kimseyi takip etmiyor üniversiteden.facebook ortak arkadaşımız da yok.
  kocası sayesinde sohret oldu diyemem,cunku yan rollerin adamini farkedilir bir adam haline getirmiş bana kalırsa.sıradışı işler yapması da ben şaşırtmadı.banka memuresi olacak biri değildi.
  hatta takip edeyim dedim bir sure,uzaktan izledim ama itici geldi.daha da dikkat çekmek için mi,kazandıklarını kaybetmemek için mi nedir bilmem simarikliga götürmüş işi. doğal olayim derken saçmasapan ve abartılı hareketleri olan ergen ruhla yetişkin beden çatışması izliyorum.
  arada çektiklerini tekrar tekrar seyretse ya da ayna karşısına geçip konuşsa bir uyanış yaşayıp milleti haklı bulabilir.yoksa kimsenin onun olan hiçbir şeyde gözü falan yok.
44 entry daha