şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
 • öncelikle hayırlı forumlar.

  the soul pub'da pazar günleri geçerli sürahi sangria + peynir tabağı kampanyası çok hoş. yemekleri de lezzetlidir. ilk buluşmalar için güzel mekan.

  bildiğim kadarıyla alkolde uygun fiyatlar genelde sakarya caddesi tarafındaki barlarda. örneğin teras bar veya always rock bar.

  bowling oynayıp güzel bir yemek yedikten sonra içeceğimizi yudumlayarak hem people watching yapalım hem muhabbet edelim derseniz armada'nın arkasındaki hayat sokağı. mesela timboo cafe. buralar biraz daha pahalı ve beyaz yaka ağırlıklı.

  üsttekinin aynısını yapmak istiyoruz ama bowling değil masa oyunu oynamak istiyoruz, ortamımız hazır diyenler için bahçeli'deki da vinci board game cafe sonrasında marco pascha (çok sövenler var ama kötü bir deneyimim olmadı şimdiye kadar) veya havelka.

  mekan istemez, tekelden emanetleri alayım ve bir yere çöküp başka insanlarla dalgama bakayım derseniz en meşhur nokta bestekar sokak'taki merdivenler. keko çıkabiliyor bazen, kızlı erkekli gruplar temkinli olsun.

  dans edeyim götü başı dağıtayım diyorsanız benim ekspertiz alanıma girmiyor, arkadaşlar yardımcı olur.

  konuyla alakası pek yok ama bonus olarak da ankara'da yeni üniversite kazanmış heyecanlı gençler için bütün günü kapsayan date planı. biri opsiyonel olmak üzere iki şeye ihtiyacınız var:

  +prenses sendromu negatif, yürümekten gocunmayan ve xx kromozomlu bir adet homo sapiens.

  +(opsiyonel) müzekart.

  sabah erkenden ankara simidi + ayran combosundan sonra ulus'taki eski meclis binasından başlıyoruz. kurtuluş savaşı müzesi ve cumhuriyet müzesi'ni geziyoruz. bunlar birbirine çok yakın. sonra atatürk heykelinden yukarı, anadolu medeniyetleri müzesi'ne doğru yardırıyoruz. şaaaak orayı da geziyoruz. millet şaşırıyor, daha nereyi gezecekler derken şaaaak oradan yukarı çıkıp rahmi koç müzesi'ni de geziyoruz. ankara kalesi'nin sidik kokmayan bir tarafından gün batımını seyrediyoruz. yokuş aşağı salınarak günü hamamönü'nde romantik bir akşam yemeğiyle sonlandırıyoruz. ya da sonlandırmıyoruz, hehe.

  +rep emeğe saygı lütfen.

  -----------------------------

  intel core i7-7700q / nvidia geforce gtx 1060 / razer deathadder chroma / samsung 27'' 1ms
18 entry daha