şükela:  tümü | bugün
742 entry daha
 • https://eksiup.com/fb9e6cf0f432

  https://eksiup.com/d4daafa91835

  gerçekten sözlük ağır vakalar barındırıyor. tüm kadınları şeytan ilan etmek nedir? kafana göre orospuluk kriteri belirleme ya da. bu şahıs bir uzmandan yardım almazsa, kadın katili olma potansiyeli çok yüksek. biz de bu oksijen israfları ile birlikte yaşamaya çalışıyoruz.

  bak evladım ailende bir şeyler en başta yanlış kurulmuş ve belli ki annene hiçbir zaman güvenmemişsin. sakın yardım almadan bir çocuk dünyaya getirme. bu kadar nefretle erkek çocuğunu sevmen de zor ama hasbelkader kız çocuğun olursa, bahtı için çok üzülürüm.

  #6400664 bir de şu son derece faydalı entry'i oku ve geçmişini biraz sorgula. bence şimdiye kadar uzun ve sağlıklı bir ilişki kurmuş olman mümkün değil. zira sorunun çok derinlerde.

  eğer düzgün ilişki kurmuş olsaydın, insanların mutlak iyi ve kötü olmadığını ama kimilerinin iyi, kimilerinin ise kötü yanının ağır bastığını öğrenmiş olurdun. iyiler ve kötüler her cinsiyetten çıkabilir. gerçekten kendine güvenen bir insan olsaydın, gördüğün bir kaç yamuk davranışa istinaden tüm kadınları genellemezdin. o yamuk tavırdan sonra ayağa kalkıp, 'önümüze bakalım, bu da böyleymiş derdin.'

  bir de sana kötü davranan bir kadın, aşık olduğu, sevdiği bir erkeğe karşı melek olabilir. aynısı erkek için de geçerli tabii. hayatına giren kadınların hepsine aynı oranda mı kötü davrandın, bir düşün istersen.

  bu arada çok rica ediyorum entry hakkında görüş alışverişinde bulunmayacaksanız, yürüme amaçlı yazmayın. her entry'imde, alanını çiş yaparak işaretleyen aslanlar gibi, sevgilim var diye bağlamak istemiyorum. esen kalın.
33 entry daha