şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • tüm müslümanlara, "yalancı, utanmaz, haysiyetsizler" diye hakaret eden bir cahil. zaten bir ateistin görevi nedir? karşıdakine ya hakaret eder, ya da onunla alay eder. çünkü kuran karşısında çaresizdir.

  bomboş bir dinsiz. tam bir iftiracı. boş kafayla cahil heveslerle kendisini videoya çekmiş. e boş sözlük kafiri de durur mu, adamı aydın ilan edenler mi dersin, üstat diyenler mi...

  amca bak gel ben sana anlatayım. yaş olmuş 62. yani şurada yaşasan yaşasan 20 sene yaşarsın o da yaşlılık evresi. sonra hoooop doğru mezarlığa :) arkadakilere de işte bu boş videoların kalacak. onlar da eğer sorgulayamayan boş adamlarsa en fazla izleyip, "hmm, hayatın bir anlamı yok" der ve depresyona girerler. yani sen ne cesursun ne de zeki. bomboş bir ihtiyarsın sadece. ve şu an genç olan birçok ateist de senin gibi cahil göçüp gidecek bu dünyadan maalesef.

  senin eleştirilerinin her birine tek tek cevaplar var ve çelişki sandığın şeylerin hiçbiri çelişki değil, zira kuran'da çelişki yok. sen anca kendini ve kendin gibi sorgulamayan kibirlileri kandırabilirsin.

  çok güçlü argümanlar varmış elinde :) hani nerede ya o argümanlar? bakın bir tanesi şöyle: allah camiye yıldırım düşürmüş. insanlar ölmüş. müslüman olmayan bir yere düşürmüş oradakiler ölmemiş. argümanlar işte bu boyutta. adam ciddi anlatıyor müritleri de ciddi dinliyor. kimse demiyor ki, eeee?? allah camilere yıldırım düşmeyecek diye söz mü vermiş? ne alakası var? istediğini öldürür istediğini sağ bırakır. bir de peşinden "yıldırımlar gönderir de onlarla dilediğini çarpar."* ayetini okuyor. evet gördüğün gibi ayette anlatılan oluyor. yani aslında ayeti destekliyor haberi bile yok.

  isteyen düşünüp kuran ile gerçeklere ulaşabiliyor. ben sırf eleştiricem ve yukarıdan bakıcam diye eline kutsal kitap alanlar da aha bu dayı gibi sapmış biri oluveriyor.
168 entry daha