şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
144 entry daha
 • kaliteli öğretmen yetiştirirsek olmazmış böyle. fark etmiyor mu sanıyorsunuz, dersiyle ilgilenen öğrencilerle iletişim kuruyor, arkadaki birkaç hayvan da kendince eğleniyor. ondan önce neler yaşandı allah bilir.
  en doğrusu görmezden gelmek zaten.

  bunlardan bir şey olmayacağını bildikleri ve eğitim sistemi bu hale geldiği için liseden mezun edip sokağa salacaklar işte. displine verse ceza verilmeyecek okuldan atılmayacak, derste bıraksa bırakamıyor, öğretmen ne yapsın. illa çata çuta girişip dayak atmaya gerek yok, diğer sistemleri güzel işleteceksin.

  bu sefer de diyorlar ki bizim amacımız böyle çocukları diğer insanlara zarar vermeyecek hale getirecek, sosyal hayatta düzgün davranacak kadar eğitmek ondan sonra sokağa salmak.

  psikolojik bir sorunu yok ki, hayvanlıktan yapıyor. liseye gelene kadar olmadıysa olmaz, verilmez o terbiye. sağlı sollu gönder okuldan, bak bakalım affedilirse başka bir yere kaydolabilirse aynısını yapıyor mu. herkesi her yerden mezun ederseniz, çalışmayana not, diploma ile ödül verirseniz böyle olur.

  ek: sigara içeni okuldan atabiliyorlarsa atacaklar, sigara içtiği için para cezası verecekler, hepsine altı ay uzaklaştırma, sınıfta kalsınlar. bu görüntüleri de işte o öğrenci okuldan atıldı, arkadaşlarına uzaklaştırma verildi diye ana haber bülteninde vereceksin. çok mu zor.
  terbiyesiz herifler
84 entry daha