şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
 • insanlar hala olayın kişisel olmadığını idrak edemiyor. bu şahsı ne tanırım ne daha önceden konuşmuşluğum vardır. kendisi de beni tanımaz etmez. ikimiz de birbirimizin fotoğrafını falan görmedik, "seni beğenmemiş sen de intikam almışsın" gibi iddialar için bunu söyleyeyim öncelikle.
  üstüne basa basa, aşağıda açıkladığım şeyi tekrar söylüyorum, öncesinde tartıştığım şahsın, yaş muhabbetinden sonra bana karşı olan tavrının değişmesi sebebiyle şüphelenerek ve ben de tartışma dilini değiştirerek konuşmaya devam ettim.
  liseye gittiğimden başta şüphelendikten 3 saat sonra bakireliğimi nasıl alacağını anlatan bu kişiye, aralarda özellikle;
  "ben küçüğüm ya pek cinsel deneyimim yok"
  "otele beni alırlar mı"
  "ev kiralarken benim kimliğime bakarlar mı"
  gibi şeyler söyleyerek, küçük biri olduğuma inanarak bunları yazdığına emin olmak istedim. bunlara verdiği cevaplar, konuşmanın tamamında mevcut, isteyene de yolladım ve yollayacağım tamamını.

  karşınızda 16 yaşında olduğunu, okula gidip geldiğini, liseye gittiğini söyleyen ve sonra hiçbir şekilde bunları yalanlamayan, saf ergen kız ağzıyla konuşmaya devam eden birine yazacağınız şeyler bunlar mı olur?

  hadi buraya kadar anlamadınız hala hiçbir şey. ben cidden "küçük kız fantezi" yapıp kendimi cinsel olarak tatmin etmek için bu olayı kullanacak bir adiyim, sonra da adam beni beğenmedi diye geldim bu fantezimi, yıllardır yazdığım, sevdiğim ve belli bir takip edenim olduğu bu sözlükte ifşa ettim. olayın bu olduğuna inanıyorsunuz diyelim cidden. böyle bir durumda, böyle bir suçlamayla karşılaşan siz olsanız, karşınızdaki kişi sizi karalamak adına burada bu iddialarda bulunsa tepkiniz ne olur?
  "ben zaten anlamıştım ya, yedim sandı ama yemedim. 190 kaslı olduğumu duyunca üzerime atlamak istedi zaten kendisi." diye mi savunursunuz kendinizi?
  insan hiç mi sinirlenmez bu kadar büyük bir haksızlık karşısında? hiç mi bunu yapan kişiyi sürüm sürüm süründürmek istemez? şu tepkiye gerçekten inanıyor musunuz ya?

  savcılığa niye gitmiyorsun diyenler için de; bunun gerçekten işe yarayacağını mı düşünüyorsunuz? ben zamanında birini şikayet ettiğim için az kalsın suçlu çıkartılıyordum birbirini yanlayan insanlar yüzünden. en azından şu anda, bu adamın ya da bu olayı gören benzerlerinin, buralarda karşılarına ergen bir kız çıkınca bundan sonra çok daha korkarak davranacaklarını biliyorum.

  mesajların tamamı: sanırım yeterli. merak edenler isteyebilir.
  bir şeyi abartan birine, "yok deve" demek gibi, adamın bana "yaşın kaç 18 mi" sorusuna, "18'e 23 ay var" diyerek cevap verdim. başlangıçta böyle bir amacım yoktu anca baştaki, kurbağa, öp, prensesli salak tartışma sonrasında kurbağayı öpmem diyen adamın, yaş muhabbetinden sonra, "sandalye al düşünürüz" demesi ve boyumun kaç olduğunu sorması üzerine (evet, şüphelenerek) konuşmaya devam ettim. yazarken midemin nasıl bulandığını ve tiksindiğimi o anda şahit olan insanlar biliyor, o şekilde yazmaya devam etmemin sebebi, adamın çocuklarla ilgili fantezilerini iyice ortaya dökmek istememdi. yine diyorum, eğer sadece 1 sapığın bile, eyleme geçmeden önce, "acaba?" demesine sebep olursam, bu bana yeter.
  tinder muhabbeti ve hastaneye geldim sevgilisiyle kanlı bıçaklı oldum muhabbeti tamamen iftira.
  kaslı erkek arıyorum diye yazdığım entrylerin sebebi de, o günler arasında yapacağım bir eylem için gerçekten birine ihtiyacım olmasıydı. ne olduğu söylemiyorum duyar kasıyorsun diyecekler olacağı için. şimdi yapacağı eylem seksmiş eehuehu diye yazacaklar da olacak, yazsınlar.
  onun dışında buradan insanlarla muhabbet etmeyi sevdiğim için bir sürü insanla konuştum, bir sürü insana yazdım, bir sürü insan bana yazdı, bir sürü insanla görüştüm ve çok güzel insanlar tanıdım. bu, kimi neden ilgilendiriyor o kısmı anlamadım.

  sözlüğe veda konuşmam: yıllarımı geçirdiğim bu sözlüğe veda etmeden gitmek istemedim. arkamdan söyleyecekleriniz popomda değil, bu konuyla eğer sadece 1 tane bile sapık düşünceli insana, eyleme geçmeden önce; "acaba yapsam mı yapmasam mı?" dedirtebilirsem benim için kardır. hayatımda yine hayvanlara, zor durumda olan insanlara yardım edeceğim, intihar etmeyi de düşünmüyorum bazılarının hevesle beklediği gibi. neyse, gitmeden önce son şakamı yapmak istiyorum. ben tetigi cekenlerdenim çok sevdiğim bir yazardır, bugün kendisiyle sözlük üzerinden yaptığımız esprili konuşmaların bir kısmını, kendisinin de izniyle paylaşmak istiyorum, biz iyi eğlenmiştik, size de iyi eğlenceler.
  https://eksiup.com/26ba8199f752
  https://eksiup.com/284e690e6601
  https://eksiup.com/a827baec1997
  https://eksiup.com/cd81721f1430
  https://eksiup.com/dc3eaf103327
  https://eksiup.com/26e3d8cd1617
  https://eksiup.com/3ed7d528c841
  https://eksiup.com/9dcb66783824

  https://eksiup.com/5284e6ebb520
  şimdiye kadar sözlükte bana destek olan, güzel muhabbet ettiğim herkese de çok teşekkür ediyorum.

  edit: hiçbirinizin mı okuması yok? gerçekten 16 yaşında değilim, tövbe ya.

  edit 2 ve ekşi sözlük'e yazdığım son yazı: hiçbir yorum yapmıyorum artık. umarım bir gün bir tacizciyle karşılamazsınız ama yine de bokunuzda boğulun.

  bugün açtığım başlıklarda bana, "kezofeminazi, çirkin karı" gibi hakaretler eden bu kişi, güya yatağa atmaya çalıştığım bir erkeğin benim için; "kurbağa suratlı" demesi üzerine gelip bunu bana söyledi, ilk başta sadece kadın düşmanı normal kekolardan biri olduğunu sandım, kendisini destekleyenlerden ve nick altındaki yazılardan da ne olduğu belli idi.

  28 yaşında olduğunu söyleyen second kişisi, benimle dalga geçmek için,"18 yaşında mısın eheh" diye bir soru sordu ve ben de yine dalga geçme amacıyla "18'e 23 ay var." diye cevap verdim. başlangıçta bana inanmayan second, muhabbet ilerledikçe, yaşı sorun etmeyeceğini söylemeye başladı. muhabbet baya uzadı, aralarda özellikle, okula gittiğimi, ders çalıştığımı, yaşımın küçük olduğunu belirtmem, kendisini sadece daha da gaza getirdi.

  en sonunda yaşadığım şehre gelmek istedi ve "otele gidelim." dedi. otelin beni almayacağını söylemem üzerine, kendisi, benim için birkaç günlüğüne ev kiralayacağını, ev kiralarken benim kimliğime ihtiyaç olmadığını söyledi.
  bakire olduğumu öğrendikten sonra, bekaretimi o gelene kadar kimseye vermemem gerektiğini ve benim bekaretimi hangi poziyonlarda yavaş yavaş, acıtmadan alacağını, bekaretimi aldıktan sonra da nasıl hızlanacağını anlattı.

  28 yaşında, mühendis olduğunun söyleyen bu adam, bunları 18'ine 23 ay kalmış, yani 16 yaşında olduğunu bildiği bir kıza söyledi.
  fotoğrafını almak için kendisine fake bir fotoğraf yolladım, büyük ihtimalle fotoğraftaki kızın tipini beğenmediği için bana cevap vermeyi kesti.

  yasak olduğu için özel mesajları burada ifşa edemiyorum ancak elimdeki mesajlarla ne yapabileceğim konusunda yol gösterebilecek bir avukat varsa bana ulaşmasını rica ediyorum.

  burada göre göre, konuşa konuşa bu tipleri iyi öğrendim. hepsi bu derece sapık değildir belki ama tacizci bir yanları olduklarını biliyorum. onlar da kendilerini iyi biliyor.

  özellikle tekrar belirtiyorum, bu kişi, daha reşit olmayan ve kendisinden 12 yaş küçük olan bir kıza bunları söyledi. midem gerçekten bulanıyor.
505 entry daha