şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
1 entry daha
 • elindeki mesajları reşit olduktan sonra götüne sokabilirsin.

  selametle.

  edit: 2 dakikalık kısa bir entri araştırması ile başlık sahibinin 18'ine 23 ay olan bir ergen değil, baya baya yetişkin olduğu anlaşılmaktadır. pedofili ile suçlanan şahsı linç etmeden önce, bu kuduz feministin 16 yaşında olmadığını anlamış olma olasılığını da bir zahmet göz önüne alınız. suçlama ağır.

  ediiiiiit baslik sahibi yasini zaten yazmis diye mesaj atmayin beyinsizler. yukarida acikladim. pedofili ile suclanan sahsin entrilerden yola cikarak yas tahmini yapma olasiligindan bahsediyorum.

  erkek düşmanı histerik bir feministin bir insanı pedofili ile suçlaması bu kadar kolay olmamalı.

  #83445607

  "ilk ciddi sevgililik deneyimim lise hayatım bittikten birkaç yıl sonra oldu ve hepsini toplarsak yaklaşık 3 yıl sürdü. duygusal hayatımızı 15 yaşından itibaren başlatacak olursak; sevgilisiz geçirdiğim dönem, sevgilili geçirdiğim dönemin 3 katı. bu durumda apwbd kaç yaşındadır?"

  "şimdi ise, biriyle sevgili olma fikrine inanılmaz uzak hissediyorum. yaş gereği, artık sevgili olunca her şey daha ciddi olacak, belki aileler işin içine girecek, adam "çocuk mu yapsak acaba?" demeye başlayacak. biriyle bir şeyler paylaşmak, hayatında sana destek olacak birinin olması güzel şeyler ancak sevgililiğin ve çift olmanın toplumda abartılmış bir balon olduğunu düşünüyorum."
506 entry daha