şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
53 entry daha
  • yine bir duyar show ile karşımızda ekşici sürüngenler. öyle merhametliler ki köpekler için çocuk öldürürler gerekirse... ekşici merhameti böyledir, insan sevgisizliğini ben köpek seviyorum yea diyerek maskelemektir.

    konudan bağımsız yazıyorum. eşime, çocuğuma köpek saldırırsa biber gazı, sopa, taş artık ne varsa yakında kullanırım (silah falan yok dünyamızda şükür). abd de çektiğimiz en büyük dertlerden biri bu. kural olmasına rağmen itini bağlamıyor, çocuk parkına sokuyor dangalaklar, korkanlara da çok friendly korkmayın diye sesleniyorlar. dingil itine bir tasma bağlamasın diye millet korkularını bastırmak zorunda. bizdeki gerizekalıların abd versiyonu işte. daha bu sene eşim kucağında bebekle giderken kovaladı bir tane azman, tasmasını çıkaran sahipleri yüzünden. kaçarken düşse olabilecekleri düşünüyor musunuz? düşünemezsiniz çünkü gerizekalısınız. ama ben düşünmek zorundayım, orada biri zarar görecekse saldıran hayvan ve hayvanı tutmayan sahipleri görecek benim ailem değil.

    tabii bizdeki dangalaklar hemen sizi hayvan katili seviyesine çekecekler ki, günlük kinlerini kusabilsinler. ekşici olmak bunu gerektirir çünkü.
245 entry daha