şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
222 entry daha
 • sanırım yanlışlıkla bütün sonları izledim. alternatif sonları öğrenmek isteyenler okuyabilir.

  --- spoiler ---
  1- psikoloğun ofisinde çayı birden kadının üzerine attım, dellendi kadın. gel dövüş benle dedi. camdan atlamayı seçtim. meğer dizi setindeymişiz. yönetmen gibi biri geldi kafan mı iyi senaryodan çıkma, dövüş sahnesine girsene dedi, çekimleri kesip doktor çağırdı.
  2- bu sefer camdan atlamayıp kadınla dövüşmeyi seçtim. kadını dövdüm, ''babam'' geldi boğazladı. karate vuruşu yaptım sürükleye sürükleye götürdü beni bitti. yılmayıp tekrar aynı yere geldim bu sefer tekme attım sonuç değişmedi.
  3-babamı kestim biçtim, oyunu yetiştirdim. kafayı yemiştim. odamda babamın kafası duruyordu ama eleştirilerden 5 yıldız aldım. çok sevilmişti oyun, tanrıymışım gibi bahsediyorlardı.
  4-babamı gömdüm. gömmeye giderken colin geldi eve, colin'i öldürmedim mapusa düştüm. oyun işi yalan oldu.
  5-babamı yine göndüm. gömmeye giderken colin geldi ama bu sefer öldürdüm. mapusa düştüm. hem colin'in hem babasının katili oldu. şirket iflas etti.
  6-babamı gömdüm, oyunu yetiştiremem dedim. colin gelmedi. patron geldi. patronu görür görmez öldürdüm seçenek çıkmadı. mapusa düştüm 2 cinayetten. şirkat iflas etti.
  7-babamı gömdüm. kasayı açtım. kasada gizli dosyaları buldum. meğer annem psikolokmuş. babamla birlikte deney yapmışlar. o tavşanlı sahne falan hepsi küçük bir setmiş. sahneyi oynayan oyuncular vs ben. çok sinirlendim. aradım anamı ama sektreteri açtı. dedim o karıya söyleyin çözdüm herşeyi, öğrendim pac olayını. babamı öldürdüm onu da öldürcem. babamı gömerken polis geldi mapuslara düştüm.
  8-kasayı açtım. şifreye toy girdim. oyuncak çıktı ama ben ben değildim küçüklük halimdi. babam geldi. buldun madem git yerine koy dedi. gittim yatağın altına koydum. sabah annem geldi trene yetişcez çabuk ol dedi. tavşanımı buldum. annemle trene bindim. mutlu mutlu gidiyorduk. birden psikologun oldugu sahneye geçtik. normal ben psikologun ofisinden ölmüştüm. babam ağlıyordu. nabzımı ölçen doktor vardı. psikolog diyordu ki sadece 2 snlik gözlerini kapamıştı, bir daha açamadı. eeee colin reyiz demişti: geçmiş değiştirilebilir. sadece hayal et. geçmişi öyle değiştirdim ki beni ben yapan herşey yaşanmamış olduğu için öldüm.
  9- babamı gömmeyi seçtim. hem colin'i hem patronu savuşturdum. psikolog'u aramaya çalıştı deli çocuk. bilerek yanlış numara girdim. gömdüm babamı, güzelce kapattım üstünü. bu filmin başında kahvaltı sahnesinde bizim bahçeye dadanan komşunun köpeği geldi babamı gömdüğü yeri deşti, havladı, allem etti kullem etti mapusa düşürdü beni.
  tüm sonlar içinde oyunumun 5 yıldız aldığı tek son babamı kestiğim sonda yaşandı. ironik ama kitabın yazarının yaptıklarını yapınca başarılı oldum sadece.
  10-günümüz çağında geçiyor bu son. yaşadığımız herşey aslında bir netflix senaristinin araştırması ve yazdığı senaryodan ibaretmiş. işin ilginci bu senaristi de kontrol etmeye de başlıyoruz. kadıncağız kodlarken bir hata alıyor, 2 seçenek var. bilgisayarı kırmak ve çayı bilgisayar üzerine dökmek. ikisi de aynı son. bi halt yok yani bu sonda.
  edit: momotaroo uyardı: en başta iş teklifini kabul edince direkt sona ulaşabiliyormuşsunuz. ayrıca balkondan atladığımız ayrı bir son daha varmış. bir yazar arkadaş daha farklı sonlar bulmuş, yazdığı zaman editleyeceğim.
  --- spoiler ---
1572 entry daha
hesabın var mı? giriş yap