6 entry daha
 • (bkz: yılan hikayesi)
  bu entry kendini düzenleyecektir, müsait bir zamanda.

  edit: arkadaşlar unutmadım, işten vakit bulduğumda yazacağım.

  öncelikle olayın tertemiz sıralı şekilde anlatıldığı, quat arkadaşımızın yazdığı zaman emeği entryi buraya bırakıyorum #85208486 aynı şeyleri tekrar tekrar yazmamak için, zira bir süre sonra kronolojik sıranında bir önemi kalmıyor. çünkü, özellikle programa telefonla bağlanan vatandaşlar farklı farklı zamanlarda aileyle alakalı neler yaşadıklarını anlatıyorlar. bir dakika önce söylediğini inkar eden insanlardan bahsediyoruz. benim yazacaklarım tamamen izlediklerimden çıkardıklarım olacak. o yüzden önce #85208486 bunu okumak temel olur.

  meryemin kocasına gelmeden önce, tuncerin tarih öncesi vukuatlarına değinelim. tuncer bu hacı hoca işinin temellerini askerden geldiği zamanlarda atıyor aslında. yanlış hatırlamıyorsam askerden 93 gibi bi zaman diliminde geldiğini ifade etmişti. programa telefonla bağlanan vatandaşın birisi 98 97 gibi tuncerden hocalık hizmeti aldığını beyan etti. yani tuncerin olayları 2008 de 2009 baş göstermiyor bir anda. bunun uzun bi geçmişi var ki bu gerçek, tunceri azılı bir iblis yapıyor. bu işlerler uzun yıllar uğraşan birisi normal olamaz. aşağıda tuncerin insanlar üzerinde uyguladığı yöntemlerinin sebeplerine değineceğim, eskiden okuduklarımdan filan bildiğim kadarıyla.

  gelelim meryemin kocasına, bu adamın meryemi fuhuşa zorladığına dair şahit ya da kanıt göremedim ben, eğer öyle bişey olsaydı telefonla birisi kesin programa bağlanır ''şu zamanda şurda gördüm'' derdi görmesede duydum derdi konu komşu. bana göre meryemin kocasıyla arasının bozulmasını fırsat gören tuncer, ahmeti saf dışı bırakmak için bişeyler yaptı. belki aklından öldürmek geçmiyordu o zaman, fakat sonunun ne olacağını da bilemedi. bundan isanında fatihinde haberi var aileleri karşı karşıya getirip kademeli iftaraya sürükleyende bu olay. bu raddeye gelinmesinin asıl sebebi çocuklara uygulanan tecavüzler işkenceler değil dikkatinizi çekerim, meryemle kızının kaybolmasına artık dayanamayan iyice deliren havva hanım.
  birde tuncer, ahmetin öldüğü yıllarda gözü iyice karalaşmış üst level bir iblis. kendi çocuklarına karısına, meryem ve çocuklarına yaptıklarına bakarsak tecrübelide. ailenin bireylerinin tutarsızlıklarına baktığımızda ise gayette başarılı olduğunu görebiliriz.
  bu arada isanın ve fatihin kendi yeğenlerine tecavüz ettiklerini düşünüyorum, tuncer ileride sus payı olarak kullanmak için bunu düşünebilecek zekada. çünkü bu moronluklarının başka açıklaması olamaz.
  tuncerin karısı emineye hiç girmiyorum, kendi çocuklarına yapılan tecavüzlere işkencelere bu denli sessiz kalabilen birisi şeytanın uşağı olabilir sadece başkalarına neler yapar.

  burası önemli.
  tekrar tuncere dönelim, bu adamın izlediği yollar yöntemleri, düşünülerek yapılmış sebebi olan aynı zamanda çevresini ikna edebilen temellere dayanıyor. aklı başında hiç bir insanın tahammül edemeyeceği olaylara şahit olmuş aile, yinede ses yok. bu tuncer piçinin aklı baliğ olmamış çocuklara musallat olmasının sebebi aslında tamamen cinciliğle alakalı. çünkü basireti ve nefsi uyanmamış çocukları kullanırlar bu işlerde. aynı zamanda aç bırakmasının sebebide çocuklara riyazat yaptırarak (bedeni güçsüz bırakarak) cinlerle olan iletişimini kolaylaştırmak. kocaelide bunları tanıyan bir adam konuşmasında şunu söylüyor, çiftlik sahibimi patronmuydu neydi tam hatırlayamadım şu an ''evleri olduğu halde sabaha kadar ateşin başında oturuyorlardı bazı günler'' havva hanımda altınları paraları kendi yatağının altında tutuyormuş. bu tuncer iblisi kendi çocuklarıda dahil sahipsiz herkesi cin işlerine alet etmiş. aslında ortada aileye yapılmış bir büyü falan yok, sabileri kullanarak kendi şahşi cin işlerini halletmeye çalışmış yıllarca. hatta kocaelideki sahil kenarına gelmeleri bile kesinlikle tesadüf değil. meryemi aç bırakarak nar ağacına bağlaması başlı başına aleni şekilde herşeyi açıklıyor. nar ve incir ağacı yine bu işlerde sık kullanılan ağaçlardır. meryemi aç şekilde nar ağacının dibine bağlaması yaptığı uygulamaların bir parçasını oluşturuyor. burada temel mantık büyük günahlar işleyerek (örneğin kendi çocuğuna tecavüz etmek, ya da tuncerin cezaevi arkadaşlarının bahsettiği insan dışkısına ayetler yazarak) şeytani varlıklara kendi işlerini halletirmektir. tuvalette kutsal kitapların üzerine oturarak şeytani muskalar yazmak gibi. gerçektir ya da değildir fakat, bu mevzularla alakalı kitaplarda çok geçen yöntemler tuncerin yaptıkları. bir dönem tez mevzusu için araştırma mecburiyetinde kalmıştık. iğne mevzusuda başlı başına delil aslında, varlıkları vücudun uzantılı uzuvlarına çekip buradan iğneyle çıkarmaya çalışmak. tuncer yaptığı herşeyin sonucunu göze alıyorsa arkadaşlar, birilerine yüksek fiyatlarla hizmet veriyor olabilir. tuncer iblisine 2005 te giden kadının birisi daha bugün anlattı yaşadıklarını evden nasıl kaçtığını. ailedeki kimseden mantıklı bir davranış beklemek bundan sonra hata olur, şahsi fikrim; bişey düzelmez bundan sonra ya da tuncer cezaevine girdiğinde ıslah olacağını düşünmek büyük iyimserlik olur.

  ekleme: 8 ocakta telefonla yayına bağlanan tuncerin eski eniştesi (ablasının eski kocası) muska cin, büyü işleriyle zamanında tuncerin babasının uğraştığını, (o yıllarda tuncer küçük) ve çok eskiden karısının 10 gün gibi bi süre baba evinde kaldıktan sonra karısını tanıyamadığını aralarının bozulduğunu beyan etti. olanlardan sonra enişteyi kendi babası ikna ediyor "oğlum biz bunlarla uğraşamayız gel boşan sen bundan'' enişte boşanıyor askere gidiyor, askerden geldikten sonra belki barışırız bir umut eski karısını görmeye bursaya gidiyor, karısı o süre zarfında o kadar değişmişki eski kocasını tanıyamaz halde. sonra enişte umudunu tamamen kesip kendi hayatına yönelmiş. yani bunlar babadan oğula nesil arkadaşlar doğuşun dediği gibi. tuncerin şeytan hocasıda bizzat öz babası.
2870 entry daha