şükela:  tümü | bugün soru sor
12 entry daha
 • az önce işyerindeki kızlarla bu konuyu konuşuyordum. kızlardan birisi 33 yaşında, bekar ve 10lu yaşlarda 2 erkek çocuğu annesi. öteki kız 25 yaşında, bekar ve hayatını yaşıyor. iki kız da abd standartlarına göre 10 üzerinden 8-8.5 gibiler.

  bunlar bana arada bi erkeklerle ilgili sorular sorarlar. ilk seks kaçıncı buluşmada olur diye sordular.

  dedim; hesapları erkek ödüyorsa, en fazla 3. buluşmada seks. bunlar hemen karşı çıktılar, o çok hızlı falan. biraz daha zaman lazımmış. ama bu aynı kızların one night stand maceralarını da bilirim. o yüzden bu argüman boş.

  hesabı erkek ödemiyorsa veya yarı yarıya ödüyorlarsa, ilişki iki taraf için de daha ciddi olduğu için, birbirlerini tanıyana, ne olup bittiğini anlayana kadar bekleyebilirler dedim.

  aboooo, bu seferde bunların içindeki kezbanlık bi anda ortaya çıktı. erkek hesap ödemezse seksi unutsun. bi daha kızlarla dışarı da çıkamazmış. böyle cimrilik yapan erkeklerden nefret ediyorlarmış. cimrilik tüm romantizmi bitiriyormuş vs vs.

  ulan dedim ipnetorlar, gitsin babalarınız sizi besleyip büyütsün. sizinle bi kan bağı olmayan erkek senin gıda maliyetini niye karşılasın? açsan, paran yoksa başka. yoo öyle bi durumda yok.

  baya paranız var ve hesap gelince eliniz cüzdanınıza hiç gitmiyorsa, kusura bakmayın ama, bi zahmet siktir olup gidebilirsiniz. başka kapıya.
84 entry daha