şükela:  tümü | bugün
69 entry daha
  • çok sıcak bir dizi. herkesin izleyebileceği türden değil. birkaç karakter hakkında bir şeyler söylemeden edemeyeceğim.

    otis: utangaç, tatlı ve mastürbasyon sorunu olan başrol karakter. böyle bir arkadaşım olmasını isterdim. 16 yaşında fakat sevdiği kız sürekli başkalarıyla sevişirken bizim ergenler gibi aşk acısı çekmeyen, mantıklı düşünebilen ve olmuyorsa zorlamayıp önüne bakan arkadaşımız.

    maeve: tam aradığım kız. hayatımda biri olacaksa tam olarak böyle olmalı. küçük yaşta hayatın sillesini yemiş, kendi ayakları üstünde durabilen, karşı cinsi parası için kullanmayan, zeki, kültürlü, insana baskı yapmayan, ciddi olalım diye triplere girmeyen, gülümsemesiyle ve bakışlarıyla insanı eriten karakter. dış görünüşü hakkında yorum bile yapmaya gerek yok zaten.

    eric: bir tarafı yaşama sevinciyle dolu, diğer tarafı bir o kadar buruk, tanıdığım en sempatik gay karakter. her günümü hiç sıkılmadan geçireceğim bir arkadaş olurmuş. üzülmeden de edemiyor insan. babasına hayran olmamak elde değil. çoğu ebeveynin yapamadığını yapıp, oğlunu olduğu gibi kabul eden ve her zaman arkasında olan baba gibi baba.

    adam: dizide her sahnesine çok üzüldüğüm karakter. üçüncü bacağıyla dikkat çeker aynı zamanda. babasının ve akranlarının zorbalığına maruz kalan ve bu zorbalıkları kendisi de zorbalık yaparak püskürtmeye çalışan, aslında melek gibi bir çocuk. babası aslında birçok ebeveyn davranışını özetliyor. çocuğunun ne istediğini önemsemeden başarısını onun için değil de kendisi için isteyen bir zorba baba karakteri.
281 entry daha