şükela:  tümü | bugün
259 entry daha
 • yıllar yılı önce ozalit şirketinden siparişler veriyordum. kadıköy'ün meşhur ozalitçisi cemil ozalit vardı. orada telefonları açan, sesi ipek gibi bir kızcağız vardı. inanılmaz bir tonlama, konuşurken alıp seni götürüyordu.
  bir gün kafaya koydum, günde 3 görüşmeden aşağı yapmadığımız telefonlarımızın son görüşmesinde,

  afedersin. bugün oraya gelsem, tanışabilir miyiz? dedim.
  aaa elbette morristownvalisi, ne demek. hatta ben 1 gibi yemeğe gidiyorum .gel seni burada güzel bir yere götüreyim dedi.
  altıma sıçtım, sevinçten. kısa bir süre sonra gidip berberde saçı başı yaptırdım. sakal traşı, yok parfümler aldım, ve şirketteki ortalama her mühendis ve mimar sevincime ortak oldular.
  vay kardeşim, manitaya gidiyor diye... o zamanlar ofisin haşin stajyeriyiz.

  vallaha 20 dakikalık yolu sanırım 6-7 dakika içerisinde aldım. sahilde olduklarını hatırladığım bir mekandı. merdivenleri çıktım ve adını bugün hatırlamadığım kızın adını sordum ve beklemeye başladım.
  kapıdaki yarım dünya, benden 3-4 yaş büyük kadın bir saniye çantamı alıp, geliyorum dedi.
  kaçsan kaçamazsın. bu ne desen olmaz! kala kaldım kapıda!
  ortalama 20-30 saniye yalan düşündüm ama dimağım durduğu için, birşey diyemedim.
  sanırım o da ofistekilere bir buluşmaya gidiyorum dediği için, ofisin içerisindeki kağıt kesip biçenler bana bakıp,
  -oooooooo çektiler!
  kızla birlikte saray muhallebicisine gidip, o 1.5 iskender, kola ben de bir soğuk su içmiştim. hesabı ben ödedim ve kalktık. ya kız benim suratıma 1 kere bile bakmadı. ortalama iskender ile sevişip, kolayla kızlığını bozdurdu. resmen sevişti. yemeği o kadar çok seviyor ki, o ana kadar yemekte tek konuştuğumuz konu, ayva tatlısı ve irmik helva tarifleri olmuştu.
  kızla onun büroya kadar yürüdük, sonra oradan minibüse binip eve gitmiştim. gün ortasında ofise dönmem gerekirken, 2 gün hasta yatmıştım. bünyem artık ne hayal etti ve elinde ne patladıysa, bugün gibi hatırlıyorum. boğazım ağrımış ve kulaklarım uğultu şeklinde sızılanmıştı! o yüzden sese aldanıp, mementoları göbeği ile yarışan kızlara dikkat!

  not: buluştuğum kız, etli butlu değildi. ortalama 1.60 boylarında 90 kg. üzerinde bir kızdı. göbeği ile memesi aynıydı ve oturduğunda koltukların yanında taşıyordu. tuvalete gidip, dönerken masaya baktığımda deniz anası gibi masayı kavramıştı!
104 entry daha