37830 entry daha
 • son trabzon maçının ilk 20 dakikasında galatasaray'ın oynadığı futbolu gördükten sonra birtakım çevrelerin korkudan, hasetten ve çaresizlikten tir tir titreyerek sinir krizi geçirip sabahlara kadar hakkında algı operasyonu yapmaya başladığı kulüp.

  türkiye spor medyasında her zaman var olan fakat bu sezon itibariyle tavan yapmış bir galatasay düşmanlığı var.

  önce 4. yıldız, ardından fatih terim'in yeniden takımın başına geçmesi ve hemen akabinde gelen geçen seneki kritik şampiyonluktan sonra bu sezonun daha ağustos ayındaki süper kupa maçından başlayan hakem skandalları ligin ilk yarısının ortalarına gelindiğinde alenen bir operasyona dönüşmüştür. zira fatih terim-galatasaray birlikteliğinin uyumlu bir şekilde devamının lige nasıl bir ambargo koyduğu daha önce birkaç defa görülmüş ve 2. ambargo sürecinin federasyon, milli takım bilmem ne diyerek aziz yıldırım ve yıldırım demirören tarafından nasıl baltalandığı da herkesin malumudur.

  geçen sezon kurduğu iyi takım ve sonra fatih terim'le gelen 21. şampiyonluk sonrası bu sene de şampiyon olup yeniden şampiyonlar ligine gidersek maddi manevi arayı açacağımızı ve lige yeni bir 4 yıllık ambargo sürecinin başlayacağını düşünüyorlar. haklılar mı? çok haklılar. fakat bunu engellemek için başvurdukları yöntemler çok zavallı ve aşşaalık.

  18/19 sezonunun ilk devresi itibariyle bariz şekilde ve inatla var'a gitmeyerek, gidilse de görmezden gelerek en az 8 puanımız cayır cayır çalındı. cezaları saymıyorum bile.

  diğer büyüklerin erken patlaması sonucu hükümet destekli takımın tek rakibi biz kaldığımız için bizi yarıştan düşürmek adına ellerinden geleni yaptılar ve bunlar o kadar kör gözün parmağına yapıldı ki, başkandan hocaya, yardımcı hocadan taraftara hâttâ kimi tarafsız rakiplere kadar herkes galatasaray'a açık bir operasyon çekildiğini gördüler. 1 değil 2 değil 3 değil en az 4 maç üst üste o kadar net hatalar yapıldı ki insanlar ruh sağlığını yitirecek raddeye geldi. hoca, oyuncular, başkan aylarca ceza aldı, sahaya çıkaracak oyuncu bulamadık.

  bu sene bizim uğradığımız hakem facialarının 10'da 1'ine başka bir takım uğrasa şimdiye çoktan ligden çekilmiş, aihm'e falan gitmişti. biz vallahi inanılmaz sağduyulu ve efendi bir camiayız bak gaasaraylıyım diye demiyorum. ilk devre resmen soykırıma uğradık.

  bütün bunlara rağmen sakatlar geri döndü, cezalar bitti, devre arasında çok başarılı transferler yaptık ve 21. hafta itibariyle liderle aramızdaki puan farkı sadece 6 ve lider takım türk telekom arena'ya gelecek. ve hepsinden önemlisi dün geceki trabzonspor maçında öyle bir 20 dakika oynadık ki herkes her şeye rağmen 22. şampiyonluğun gümbür gümbür geldiğini gördü.

  işte dün geceden beri kopan bütün tantananın sebebi bu. ne yaparlarsa yapsınlar durduramıyorlar, bunca badireyi atlatıp her türlü operasyon rağmen hala şampiyonluğun en güçlü adayı olduğumuzu görüyorlar ve bunu hazmedemiyorlar. çaresiz kaldılar, kuduruyorlar, atacak barutları kalmadı artık. son çare olarak dün gece oynanan trabzon maçında yaşanan ki ekuban'ın penaltı pozisyonu hariç her maçta olabilecek gayet sıradan hakem hatalarını galatasaray lehine yapılan bir operasyon olarak göstermeye dönük algı operasyonu yapmaya çalışıyorlar ki bundan sonraki maçlarda hakemler baskı altına girsin.

  arkadaşlar... biz bunları yemiyoruz, ilk devrede olan biten o alçakça kumpası da yemedik, biz feryat ederken o belediye takımının yancıları olmaya utanmadan çıkıp bildiri yazanlar şimdi bıçak kemiğe dayandı temalı basın toplantısı yapacakmış. yapın, o paralı köpeklerinizi sabahlara kadar anırtın tv'lerde, gastelerde yönetim - fatih terim kavgalı haberlerinizi yaptırın satılık muhabirlerinize, elinizden geleni ardınıza koymayın. top tüfek serbest, ne varsa gelin, dur du ra ma ya cak sı nız.

  beyler, kurdun dişine kan gitti, geçmiş olsun.
683 entry daha