37829 entry daha
 • "çok sağlam takım olmuş". bu söz bir galatasaraylı olarak bana değil bir bjkli arkadaşıma ait. buradaki holiganların aksine etrafımızda her türlü takımdan adam var. maçı da iş sebebiyle fener-bjk-gs(ben) arkadaşlarla izliyoruz. ilk yarım saat sonucunda bjkli arkadaşım "çok sağlam takım olmuş" dedi. trabzon nefes alamıyordu.
  şimdi bu arkadaşın tiner çekmiş+holigan olanı da görüyor bu futbolu. cimbom attıkça bu zıplıyor fetö-tetö diye. tutunacak dalı yok çünkü.
  fenerlilerin derdi nedir bilemiyorum. fazla dibe dalıp birden çıkmaya çalışmak vurgun yapar. vurgun yemiş olabilirler. ağır ağır çıkmak da fayda vardır ki kayseri o dengeyi kurdu.
  neyse efendim. bir takım taraftarına ki hangi takım olursa olur ağır ithamlarda bulunurken bir dönüp bakın etrafınızda.
  not: sözlüğe ara ara gelenler için açıklama yapayım. bir grup ergen var. whatsup'tan organıze olup başlık açıp hakaret ediyorlar. yani düşünceleri tüm beşiktaş veya fenerbahçe'yi bağlamaz.
  not-2: buradan galatasaray hukuk bürosuna da açık çağrım var. adamlar artık eleştiri ve dalgayı geçti aleni hakarete vardırdı işi. ekşi sözlük yönetimi de sessiz kalıyor bu aşağılamalara. illa bu yazıları da okuyanlar vardır.
511 entry daha