şükela:  tümü | bugün soru sor
  • üç kişinin ölümüne sebebiyet verebilecek olan olay. genellikle; o an eğer ki erkek geniş ve korkak değilse kesici, delici, ezici yahut ateşli herhangi bir silah ile üç çıplak namussuzu ve ahlaksızı katlederek namusunu temizlemiş olur. hapiste de babalar gibi karşılanır. saygı duyulur. filmlerde, gazetelerde hep görüyoruz bunları. türk porno sitelerinde eşini aldatan kadın videolarının sayısı bir hayli arttı. kadın o yüzden şerefli ve namuslu olup, eşini aldatmamalı, sevmiyorsa boşanmalıdır. zira günde onlarca bu tarz haberlerlerle karşılaşıyoruz. aldatmaların sonu hiç iyi olmuyor. kadınlar ne yapıyorsa boşanıp yapmalı ve ayağını denk almalı.
    bunun yanında erkek; olayı fotoğraflayıp direkt olarak mahkemeye başvurup dava da açabilir. boşanabilir. eşinden tazminat alabilir. boşanırken eşine hiçbir nafaka, ücret yahut mal vermeyebilir.
    salak mıyım bir orospu yüzünden hapisler de yatayım diyenler var. yüzde yüz haklılar. ama o an ki cinnet ve öfke haliyle ne yapılacağı bilinemez, kestirilemez. allah kimsenin başına vermesin.
64 entry daha