şükela:  tümü | bugün soru sor
1028 entry daha
  • kullandığı otlar beynine pek dayda etmemiş terörist sevici. 2008 doğumlu olsa gerek ki o renklerin ve amedspor'un yaptıklarından habersiz. haberi varsa zaten sorun yok. haberi paylaşan sayfaya attığı yorumun bi kısmına katılıyorum. ırkçılar öldürülmeli. kanarya'da molotofla otobüsü ve içindeki genç kızı yakanlar, doğuda yüzlerce kez eylem yapıp etrafı taşlayıp molotoflayanlar, sokakta silahsız asker ailesini ve bebekleri öldüren ırkçı terör örgütü savunan her birey eline taş alıp attığı an vurulması lazım. eğitimin ve altyapının götürülemediği topraklarda başka türlü refah arttırılamaz. öğretmen ve mühendisleri öldüren terör örgütünü destekleyen bi topluluk nasıl eğitilicek? onlardan kurtulursak geri kalan halk kültürünü güzelce yaşar ve korur.

    ezhel ve onun gibi batıda yaşayıp bunları koruyanlarda şiddete başvurursa öldürülmesinde sakınca yok gibi. ezhel bunu söylemiş sonuçta ırkçılar katledilmeli.

    ekleme: alttaki için yazıyorum bunu. onların şehri dediğin yerlerin pkk sevicilerin çoğunluklu olduğu yerlere gitmekten bahsediyorsan oraya batıdan kaç insan gider? asıl faşist ve ırkçıların orada olmasından ötürü doğulular nasıl batıya akın akın geliyorsa, batıda doğan yaşayan insanlarda doğuda anca belli turistik merkezlere gidebiliyor. madem humanist arkadaşlar bu kadar inanıyor bu arkadaşlara kendileri oralara gitsin bi görsün.
65 entry daha