şükela:  tümü | bugün soru sor
 • her zaman olduğu gibi bu 14 şubat'ı da yalnız geçireceğini sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sinyallemeye çalışır. amaç oltayı atmak ve kızlardan "hahahaha ben de :)" vb. mesajlar almaktır. fakat gezici oğlanın oltasına hiçbir aklı başında kız atlamayacak ve bu çaresiz bekleyiş sonuç vermeyecektir. düşük testosteronlu gezici oğlan soyunu devam ettirecek kadar fit ve maskülen biri olmadığı için kızlar tarafından tercih edilmeyecek, yine hüsrana uğrayacaktır. 14 şubat'ı pinekleyerek yalnız bir şekilde geçirecektir. battaniyesi ve kahve kupası (filtre kahve değil, nescafe nescafe 3'ü 1 arada içer lümpen herif) ile külüstür laptopına uzun süre aptal aptal bakacaktır. muhtemelen friends, how i met your mother, seinfeld, the big bang theory ve türevi sikimsonik yabancı dizileri türkçe altyazıyla izleyip bu soğuk ve yalnız gecede kendini avutmaya çalışır.

  peki bütün bunlar olurken gezici oğlanın platonik bir aşk beslediği kız nerededir?

  tabi ki de flörtü ak partili müteahhit çocuğuyla beraber şehrin en güzel fine dining restoranında başbaşa romantik bir yemekte...

  gezici oğlan okul yemekhanesinde 1.5 liraya ezogelin çorbası ve fırında makarna yerken onlar foie gras, deniz mahsullü risotto, kobe bifteği veya ıstakoz yiyordur. yanına da şöyle güzel bir şişe şampanya açtırmışlardır.

  bu romantik gecenin en heyecanlı anları önce şehrin en güzel manzaralı tepesinde, ak partili müteahhit çocuğunun son model cipinde oral seks ile başlayacak ve lüks bir otel odasında sabaha kadar devam edecektir.

  tam o sırada gezici oğlan laptopından ekşi'yi güncellemekte veya aptal dizilerini kanlanmış boş gözlerle seyretmektedir..
13 entry daha