şükela:  tümü | bugün soru sor
4 entry daha
 • gezici oğlanı "dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlan" ile değiştiriyoruz ve dünya 1 dakikalığına daha gerçekçi bir yer oluyor.

  her zaman olduğu gibi bu 14 şubat'ı da yalnız geçireceğini sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sinyallemeye çalışır. amaç oltayı atmak ve kızlardan "hahahaha ben de :)" vb. mesajlar almaktır. dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlanın oltasına hiçbir aklı başında kız atlamayacak ve bu çaresiz bekleyiş sonuç vermeyecektir. düşük testosteronlu dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlan soyunu devam ettirecek kadar zeki,entellektüel,eğitimli ve medeni olmadığı için kızlar tarafından tercih edilmeyecek, yine hüsrana uğrayacaktır. 14 şubat'ı pinekleyerek yalnız bir şekilde geçirecektir. tesbihi,malbora sigarası ve osmanlı armalı amca oğlunun ofisinde (filtre kahve değil, höpürdeterrek türk kahvesi içer) beyaz tv'ye uzun süre aptal aptal bakacaktır. muhtemelen sır kapısı,ertuğrul diriliş,cübbeli videoları,mal ahsen tv muhabirinin videolarını skindirik laptopundan izleyecek bu soğuk ve yalnız gecede kendini avutmaya çalışacaktır.

  peki bütün bunlar olurken dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlanın platonik bir aşk beslediği kız nerededir?

  tabi ki de flörtü sosyal medyada troll girdiler yaparak gayet iyi gelir elde eden çakal tiple romantik bir akşam yemeğine hazırlanmaktadır.

  dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlan okul yemekhanesinde 1.5 liraya ezogelin çorbası ve fırında makarna yerken onun bu fikirlere inanmasını sağlayanlar din kitap islam ayağıyla iktidarda kalıp çevresindeki insanları zengin etmeye devam etmektedirler.

  bu romantik gecenin en heyecanlı anları önce şehrin en güzel manzaralı tepesinde, sosyal medyada troll girdiler yaparak gayet iyi gelir elde eden çakalın kiraladığı (asla kendinin olamayacak) son model cipinde oral seks ile başlayacak ve lüks bir otel odasında sabaha kadar devam edecektir.

  tam o sırada dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlan ekşide "yol yabüyür" "dış güçler" "gılıçdar" gibi kalıp kelimelerle dolu cümlelerle yalnızlığını, yalnız olmayanlara duyduğu öfkeyle azaltmaya çalışacaktır.
8 entry daha