şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
105 entry daha
  • türk futbolunda adalet sistemini sorgulatan maç.

    fenerli arkadaşların anlamadığı şu; biz fener maça dinlenmeden çıksın ya da neden onlar için maç pazartesi oynanıyor demiyoruz. yani elbette şartlar en iyi halde oynansın ki kıran kırana zevkli ve adil bir maç olsun. adil kelimesine takıldınız değil mi? sorunumuz tam olarak bu. size olması gereken şeyler uygulanırken beşiktaş’a neden cuma sabahı uçaktan indiği hafta pazar günü derbi oynatıldı? olması gereken buysa beşiktaş’ın neden hakkına tecavüz ediliyor? tff başkanı beşiktaş’lı diye söylenen arkadaşlar; lobisizliğin dibinde olduğumuzu görüyorsunuz, algı trollüğünüzün boşa olduğunu görüyorsunuz değil mi?

    bize olunca oynayın, fenere olunca bik bik bik. başkanımız çıkıp ağlasın mı, sağa sola tehditler mi savursun? efendi takıma negatif ayrımcılık neden? bizim oyuncularımız demirden çelikten de onların ki pamuktan mı? neden olması gereken onlara uygulanırken bize ayrım yapılıyor, ya da bize yapılan gaddarlık, umursamamazlık neden onlara da uygulanmıyor?

    beşiktaş’ım sahada tüm bunların cevabını oynanan oyunla verir de farklı bir galibiyetle asıl meselenin ruh ve futbol olduğunu tüm türk futbol kamuoyuna hatırlatır umarım.
2509 entry daha