şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • hayatı boyunca jilet kesiği görmemiş andavalları inandıracak haberdir. o boyundaki boğuşma izlerine jilet izi diyorsan ya körsün ya da provakatör bir yavşak.

    edit: bu entry girildikten baya sonra söz konusu video bana ulaştı. görüntülerde anladığım kadarıyla jilet iddiası yine kesinlikle provakatif amaçlı ortaya atılmış yalan bir haber. ama oyuncunun elinde yabancı bir cisim olduğu çok açık ve net. derhal kulüp yönetimi amasız fakatsız disipline sevk edip takımdan atmalıdır bu şahsı. zira sportmenlikle de, insanlıkla da, misafirperverlikle de bağdaşmayan bir harekettir. sakaryasporlu bir futbolcunun da ha bire bozkurt işareti yapıp ortamı provake etme çabaları da aynı derecede insanlık dışı ve seviyesiz bir harekettir. futbolu siyasete alet etmenin nelere yol açabileceğinin küçük bir işaretidir bu olay. o çomar futbolcu bozuntusu da lisansı iptal edilmeli, takımdan def edilmelidir.
    ayrıca burada bu adi karakteri bahane edip ırkçı küfürleri kusan aşağılık heriflerde de s*ke sürülecek beyin ve izan yok onu anladım. sakaryaspor dahil herhangi bir anadolu kulübünde de aynı şiddette eylemler yaşandı örnekleri var. bu bir ırk, parti ve siyaset meselesinden ziyade bir kültür meselesidir. süper ligde milyon dolarlık futbolcu "evden adam aldırma" tehditleri savurur, rakip takımı soyunma odasında linç etmeye çalışır. çünkü bu ülkede diğer her şeyde olduğu gibi sporda da insani değerlerde noksanlık var bariz.
    tekrar; bu adi karaktersizin lisansı iptal edilip takımdan atılmalıdır. soruşturma kapsamlı ve derinlemesine devam etmelidir. ama fırsat bu fırsat deyip ırkçı kinini kusan adiler de toynaklarını klavyelerinden çeksinler.
327 entry daha