şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
  • acayip cool bir abimizdir. amma velakin bir dövme sanatçısı ne kadar egodan arınmış olabilirse o kadar egodan arınmıştır kendisi. kendisi ile 4 ay icinde 4-5 kere evimsi atölyesinde görüştüm. ne kapora istedi ne de ters yaptı. her soruma sabırla cevap verdi ki ben obsesif kompulsif bozukluğu olan bir insanım. mürekkebinden tasarımına her şeyi soruyorum. son görüşmeden sonra randevumu aldım şimdi sabırsızlıkla dövüleceğim günü bekliyorum. dövüldükten sonra burayı yine editleyeceğim. dövme tamamen iyileştikten sonra da bir edit daha gelecek

    3 seans sonrası edit; adam şov yapıyor hanımlar beyler. bu adamın dövme yapması türkiye'deki diğer "dövme sanatçı"larına yapılan bir ayıp. az da olsa aklınızda nasıl bir dovme istediğinize dair bir fikir varsa can bunun iyi yönlerini en güzel sekilde açığa çıkarıyor ve kötü yönlerini size açıklayıp nasıl olması gerektiğini anlatıyor. kendisine dövme yaptırırken kesinlikle pişman olmazsınız.
    her sorunuza sabırla cevap verecektir. hangi çizimin vücudunuzun hangi bölgesine uygun olup olmayacağını size iyi bir şekilde açıklayacaktır - böylelikle kafanızda soru işaretleri kalmaz - işçiliği - ya da çizimi - zaten olağanüstü. kullandığı malzemelerin hepsi piyasadakilerin en iyisi. tek tek hepsinin markalarını sorup saatlerce araştırdım. detay isteyenler özelden yazabilir bu konuda. izmir de can'dan başka biriyle görüşmeye gidip vakit kaybetmenize gerek yok.
2 entry daha