şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • ''85 yaşında amca acile geldi 1 yıldır yürüyemiyorum dedi, amca evine git kanepene yat, 1 yıldır yürüyemediğini de 84 yıldır yürüdüğüne say dedim''

  senin o yeni yetme öz güvenini öpsünler. gördün mü bak o karar veriyor kimin yürüyüp kimin koşacağına. şunun gibi heriflere sevdiklerimizi emanet ediyoruz ya ben böyle düzenin anasını sikeyim. sonra da doktor düşmanlığı bik bik bik.

  - doktor kolum ağrıyor.
  +antibiyotik yazıyorum.

  - doktor gözüm seğiriyor.
  +antibiyotik yazıyorum.

  - doktor adam ölüyor.
  +bi dk antibiyotik yazıyorum.

  rahmetli alexander fleming o minik kapsülü tesadüfen bulmasaydı kırık çıkıkçıdan farkınız olmayacaktı. özellikle şu acil doktoruyum diyeni gördün mü uzaklaşacan aga. en acayip dertleri olanlar kesinlikle bunlar. üçyüz beşyüz az mı veriyolar size nedir ben anlamadım.

  edit; oğlum siz harbiden yürek mi yiyip geçiyonuz o klavyenin başına? girdiğim alelade bir entryden dolayı ''inşallah anan elime düşer de can çekişini izlerim'' diyen orospu çocuğu doktor da gördü bu gözler. geçenlerdeki olay ders olmamış anladığım kadarıyla, bakın yüce devletimiz istediği zaman tek şikayette buluveriyor wpn ip falan da dinlemiyor. arkasında duramayacağınız sözler savurmayın burada anonimliğinize güvenip. peşindeyim bu konunun, merak edilmesin.

  ben hasta anamı hastaneye götüreceğim, doktor bana böyle cevap verecek; o hasta yakını gibi gül cemalini seyretmem o hastanenin içinde kimseciklere haber vermeden sade bir törenle gelmişini geçmişini sikerim ben o adamın. ertesi gün haberlerde doktora şiddet, he amına koyim şiddet. herif alenen kusurla dalga geçiyor, suçlusu hasta yakını oluyor. hiç bana insan sevgisi şu bu demeyin, sen orada işini yapıyorsun. nokta. işinin gereğini de okulu okurken biliyordun, maaş günü gelip parayı çektiğinde beraber mi yiyoz aq? ukalalık değil işini yapacaksın. zor geliyorsa da siktir git tutan mı var?

  85 yaşında hastaneye gelen adama ne desin diyen akıl küpü doktorlarımız var bizim bakın. buyur amca ne derdin var desin mesela ha nasıl olur? çok da zor değil. ulan o yaşta adam suratınıza karşı sövse he dede aynen deyip geçersiniz. sıfatı doktor olan herif 85 yaşında adama ego kasıyor ne var bunda diyorsunuz. biz mi çok demode kaldık anlamadım ki aq utanmasanız geberip gitsin ne işi var hastanede diyeceksiniz sözde insanlık kurtarıcıları sizi.

  edit 2; yaptığın meslek ne olursa olsun bu sana başkalarıyla alay etme hakkını vermez. 400 küsur hastaya bakıyor olması da benim sorunum değil. bunun hesabını hastalara değil ilgili makamlara sorsun hadi yiyorsa. yemez. herhangi bir miting alanında atsın kendini ortaya döksün bakalım içini. yemez. anca 85 yaşında cahil garibana yeter gücü. bana yetmez. doktor olmadan önce ülke şartları biliniyordu, zorla mı doktor yaptılar? ya da silah zoruyla mı devam ettiriyorlar? bıraksın başka iş yapsın, ama doğru o da yemez. yani kısacası işini yapsın başka ihsan istemez.

  edit 3;derdim doktorlarla değil, ama sizin derdiniz bi bitmedi be arkadaş. doktor düşmanı da değilim, hatta şöyle söyleyeyim herhangi bir meslek grubuna düşman olacak kadar embesil değilim. sivri zekalı doktorların durumu daha iyi kavrayabilmesi açısından entry bu #83572911 başlık bu bir doktorun size nasılsın demesi meraklısı bunu da okusun, anlasın.

  edit 4;bir de bunların henüz okulunu okuyan versiyonları var ki tam numunelik. en çok da onlar sövüyor. ben fakültedeyken de vardı bir tane bak aklıma geldi şimdi; ''siz böyle barlara falan gidiyonuz kızlar da oluyor beni de götürüp tanıştırsanıza'' demişti de kaybol la şurdan demiştim. abazalıktan tutuşmuş, ders çalışmaktan beyni sulanmış mini doclar. en birinci sizsiniz aslanlarım benim.

  son edit: sabahtan beri gelen küfürün bini bir para. mini doclara pek bir alınmışsınız da silmeyeceğim. giriyorum bakıyorum hepsi latince bi şeyler saçmalamış, kıyamam çömez işte. paçalardan yeni yetmelik akıyor, tamam heveslisiniz falan da önce bi büyükleriniz gibi stetoskopu dolayın boynunuza sonra içi boş ego savaşı verirsiniz zaten. şurda yazdıklarımın hepsinin bir bir doğru olduğunu bal gibi biliyorsunuz ama işinize gelmez, anlıyorum. yaptığım genellemelerin dışında kalmayı başarabilen herkesi tenzih ederim, geri kalanlar gönül rahatlığıyla üzerinize alınabilirsiniz. çok da sikimdeydi.
228 entry daha