şükela:  tümü | bugün
  • gaziantep'te yaşanan olay. sabah sabah yine mide bulandıran haber. dün yavru köpeği ezen öğretmen, bugün küçücük yavrucağa tecavüz eden öğretmen. allah kahretsin artık ya. ülkede kime neye güveneceğimizi şaşırdık. bunu yapan hem de ilkokul 1. sınıf öğretmeni. öğretmen demeye dilim varmıyor. ne desem gg

    -- spoiler--

    1. sınıf öğretmeni h.k’nın, 8 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettiği iddia edildi. hastane raporları ve kamera kayıtları, tecavüz iddialarını doğrularken, öğretmen tutuklanarak cezaevine gönderildi. sömestr tatiline girerken, öğrencisine karnesini veren, daha sonra karne hediyesi için ayakkabı ve defter alacağını söyleyip öğrenciyi evine götürerek tecavüz eden öğretmen, ailenin şikayeti üzerine tutuklanarak cezaevine gönderildi.

    ailenin şikayeti üzerine tutuklanan öğretmen h.k, iddiaları kabul etmese de hastaneden alınan raporlar ve kamera kayıtları öğretmeni ele verdi. şimdi gözler 20 haziran’daki duruşma gününe çevrildi. eğitim camiasında bu olaylar yaşanırken, milli eğitim müdürlüğü’nün sessiz kalması ve konu hakkında adli soruşturmasına başlamasına rağmen, idari soruşturma başlatmaması kafaları karıştırdı.

    -- spoiler --
114 entry daha