şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • piste indikten sonra yanaşmamız tam 28 dk. sürdü. gereksiz büyük, 20 dk da yürüme mesafesi var. havalimanından çıkmam 50dk yı buldu. ak saray nasıl gereksiz büyük ve görgüsüzce yapılmışsa bu havalimanındaki mantıkta aynı.

  edit: akp’li arkadaşların zoruna gitmiş özelden yazıyorlar. arkadaşlar olaya kesinlikle politik bakmayarak yazdım. hangi iktidar yaparsa yapsın ülkemiz için yapılan her yatırımın olumlu dönüşünün olmasını dilerim.

  çok sık seyahat ediyorum ve avrupada ve kuzey amerikada neredeyse kullanmadığım havalimanı kalmadı. özellikle iç hatlarda bu kadar uzun yürüyüş
  ve koridor görmedim. mantık şöyle olmalı: insanlar bir an önce havalimanını terk edip toplu taşıma veya özel araçlarla şehire dağılmalı. ancak dün tam bir kaos ortamı vardı. kimse nereye gideceğini anlayamıyordu. yetersiz tabelalar, yığılmış kalabalık. yetersiz görevliler. tam bir rezaletti.. daha yeni olduğu için düzelir diye umut ediyorum.

  dün bahsettiğim olay iç hatlarda yaşandı. uçaktaki bir çok kişi isyan etti. yani öyle böyle değil.

  yolcuların bir önce tahliye edilip , uçağın diğer uçuş için hazır hale getirilip hızlıca başka sefer yapması ticari olarak mantıklı olan değil mi?

  hem atatürk havalimanının kapatılması kadar mantıksız bir şey olamaz. metropollerde 3 havalimanı olur en az. maalesef alternatifimizde kalmadı.
310 entry daha