şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
9 entry daha
  • neyi yaptılarda fiyasko olmadı diye geriye dönüp bakmak gerekir.
    gerçekten duble yol çok iyi oldu, bir çok güzergahta ulaşımı çok rahatlattı ama çökmeler, göçmeler, yapıldıktan 2 gün sonra çatlamalar bozulmalar tam fiyasko.
    3. hava alanı daha söylenti halindeyken dünyaca ünlü bir çok uzman uyardı “ kuş göç yolu uçaklar açısından tehlikeli dendi, kuzeyde hava şartlarına çok açık dendi. dikkatinizi çekerim yaz aylarında açıldı, kış ayında plotlar inmek ismeyebilir. düşünsenize her uçuşunuz 3. hava alanına ama iniş ensenboğa. thy ankara istanbul arası metrobüs kurar.
    olması gereken atatürk havaalanı genişletilmesi idi ama cihan padişahına yakışır şekilde aktı paralar yapıldı 3. havaalanı. atatürk gerçekten yetmiyordu fakat o dönem turizm dünyada çok canlıydı, dört bir yandan çok gezgin olmak, dünya vatandaşı olmak pompalanıyordu ama artık yerel olmak pompalanıyor. tahminim atatürk havaalanında olan kapasitenin çok üstüne çıkılmayacağı.
    ayrıca bir saatlik yolculuk için çok vakit kaybı. daha atatürk havaalanı 10 senedir falan metrosuna kavuşmuşken metrosuz başka bir havaalanı çok saçma oldu.
295 entry daha