şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
7909 entry daha
  • hocam inanamıyorum ya. yemin ediyorum inanamıyorum. fenerbahçeden ayrılmana sebep olan etik ve ahlak dışı muameleye karşı neler yazdım, tekrar fenerbahçe ile buluşman için gün saydım ama hocam inanamıyorum sana. geldiğin günden beri söylediğin o büyük slogan sözlerin altında kaldın, şu takımı analiz edip "ligin ikinci yarısının lideri olacağız" gibi bir laf söyledin ve durum ortada. takımı sen kurmadın, transferleri sen yapmadın ama senin istediğin tolgay'ın hali ortada. "coşkulu taraftarın istediği fenerbahce" diye çıktığın yolda futbolcuların çoğundan tek bir reaksiyon alamıyorsun, kimse umursamıyor. maçlardaki oyuncu değişikliklerinin hepsi skandal, oyuncu tercihlerin skandal.

    hocam herşeye tamam ama hele o son yaptığın. tırnağım kadar sevmem ama ayew gibi bir adamı oyuna alacakken hayattan umudunu kesmiş alperi oyuna alman, aman allahım. oyuna girmeye hazırlanıp tekrar kenarı çağırdığın adam altyapı oyuncusu değil, ayew hocam. diyorum tırnağım kadar sevmem ama ayew bu. yerine aldigin adam alper potuk. hocam noldu sana böyle?

    en çok bizi üzdün hocam. seni her yerde deli gibi savunan, maruz kaldigin muameleye karşı ses yükselten, seni tekrar fenerbahcede görmek için can atan fenerbahçelileri üzdün. sana inanamıyorum hocam.
267 entry daha