şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • dün itibari ile (24.04.2019) başladığım, efsane modun efsane mobil oyunu.

  şuradan register olup telefonunuzdan indirebilirsiniz. şuanlık sadece apksi olduğu için google playde maalesef bulunmuyor.

  bazı emailler çok uzun olduğu gerekçesi ile açılış ekranında login olamıyorsunuz. bu yüzden register olduğunuz hesabınız ile şuraya girip kullanıcı id'nizi öğrenip normal şekilde giriş yapabilirsiniz.

  serverlar çin'de olmasına karşın vodafone ile 4.5g bağlantıyla hiç bir şekilde laga maruz kalmadan, ayriyetten maç başına sadece 500kb harcamasıyla gönlümde taht edindi. şuanlık bana göre tek sıkıntısı maçlar uzun olduğu için şarjı birazcık bitirmesi. onuda artık powerbank moverbank halledicez bi şekilde.

  ayriyetten apkyi yüklemeye kalktığınızda bazı izinler istiyor telefonunuzdan. kabul ettikten sonra sistem ayarlarından izinleri kaldırıp hiç bir sıkıntı olmadan oynayabiliyorsunuz, ben öyle yaptım.

  heroların isimleri ve görünüşleri normal auto chesse göre biraz değişik olmasına karşın skiller,classlar ve race'ler aynı olduğu için 3-4 maça alışıyorsunuz hepsine.

  bilgisayarda bluestacks android emulator ile kolayca oynayabiliyorum bu arada illa telefondan oynamak zorunda değilsiniz.

  şuanlık party modu yok, yakında eklenir o da.
9 entry daha