şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • bak şimdi, diyor ki "ülkenin en zeki insanlarına en düşük zekalı insanları saldırmış" diyor bak.

  bak bak, tepeden, yukarıdan bakışa bak. "biz en iyiyiz, hepiniz böcekkksinizz..." bakışına bak. bak bak, solcu bakışına bak... cuk... cuk diye oturan aşağılama yaklaşımına bak... aristokrasiye bak. kendini özel zümre olarak görüp sonra da millete demokrasiden, eşitlikten, hak hukuktan bahsedenlere bak...

  şimdi gelelim bu aristokratlardan meseleye. "polis saldırısı" ne demektir? ne biçim bir bakış açısıdır?

  hız limitinin 90 km olarak belirlendiği yolda 130 km hızla git, sonra polis seni çevirip ceza yazsın sana, "polis saldırdı, bana ceza yazdı" de öyle mi?

  bu değişikler kadar kendi yaptıkları yavşaklıkları örtüp de karşısındaki adamı suçlu konuma getirecek formata büründüren bir yaratıklar ordusu daha yok dünyada. adamlar hem yasağa uymuyor hem de "bana müdahale etti" diye çemkiriyor. sonra aynı değişikler, sigara içmenin yasak olduğu bir yerde sigara içen kişiye, "medeniyetsiz! burada sigara içmek yasak! içmesene!" diye çıkışıyor. şimdi hangisi gerçek sizsiniz arkadaşım? yasaklara uymayıp tepki göründe "saldırdı bana!!!" diyen mi, yoksa yasaklara uymayan kişileri uyaran bireyler mi? hangisisiniz? karar verin, dönüp durmayın. hoş, dönmüşsünüz, lgbti olarak totoşlar, nonoşlar, lezbolar, gaydıraklar olarak yaşıyorsunuz o başka mesele de niye birbirinizi ziktiğinizi millete duyurmanın bu kadar peşindesiniz bir de o var?

  yasaklamış adamlar arkadaşım. yasak... bak iyi oku: ya-sak. yasak olan bir eylemi gerçekleştirmeye çalış, sonra polis "yasak, yapamazsın." dediğinde de "saldırdı!!!" diye böğür.

  ne biçim insanlarsınız lan siz?
179 entry daha