şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • pedro alonso lopez 1949'da doğdu.annesi bir hayat kadınıydı.13 kardeşten biriydi.8 yaşında kızkardeşlerinden birine cinsel tacizde bulundu ve bunun cezası olarak annesi onu sokağa attı.aynı yaşta, komşu çevrede başka bir adam tarafından cinsel tacize uğradı.

    18 yaşında araba hırsızlığından girdiği hapiste de saldırıya uğradı.ondan daha yaşlı 4 mahkum tarafından da tecavüze uğradı ve 3'ünü öldürerek cinayetten dolayı 2 yıla mahkum edildi.bu dönem onu daha da çok öldürme isteğiyle doldurdu.genelde markette ıssız bir yere götürebileceği tarzda bir kız bulana kadar dolanırdı.ilk önce kıza tecavüz eder, daha sonra da onu boğardı.

    1978'de peru'lu 100 kız öldürdüğü söylendi.bir köyde 9 yaşındaki bir kızı alıkoymaya çalışırken yakalandı.onu yakalıyan ayachucos yerlileri ona adalet olarak dövmeyi, sonra işkenceyi ve canlı canlı yakmayı uygun gördüler ama bunları yapamadan önce bir amerikan misyoneri onlarla lopez'i yetkililere teslim etmek hakkında konuştu.yetkililer onu cezalandıracakları yerde ekvador'a götürdü.belki 110 ekvador'lu kıza tecavüz etti ve öldürdü.
    1980'de 12 yaşında bir kızı kaçırırken yakalandı.bu 53 kurbanın ortaya çıkmasından sora oldu.onları bir sürü farklı yere gömdü, fakat daha başka ceset bulunamadı.lopez'in, onları araştırmalarında boş yere peşinden götürdüğünü düşünüyorlar.
    lopez hala ekvador'da bir hapishanede ve şartlı tahliye edilebilir.ancak bırakıldığı takdirde peru'da hala davaları ve hapsi devam edecek.
10 entry daha

hesabın var mı? giriş yap