şükela:  tümü | bugün
49 entry daha
  • kesinlikle olacak olan durum. mesela fenerbahçe - galatasaray maçı türkiye'nin yakın zamanda yönetilen en skandal maçı olmasına rağmen pek konuşulmadı. galatasaray haricinde sesi çıkan kulüp olmadı.

    50. dakikada fenerbahçe'nin 9 kişi kalması gerektiğini söylediğimizde herkes bıyık altından gülüyordu. attıkları golde bariz bir faul olduğunu söylediğimizde de aynı şekilde... onyekuru gole giderken skertel arkadan ayağını uzatıp onyekuru'nun ayağına basıyor , ancak faul aleyhimize oluyordu, ayağına basılan onyekuru sarı kart görüyordu. böyle skandal ötesi kararların olduğu maç çok normal karşılandı...

    ancak beşiktaş maçında yanlış verildiği iddia edilen bir taç atışı ülkede 2 gün gündem oldu. evet evet yanlış duymadınız, yanlış verdiği iddia edilen bir taç atışı. caner'e temas var mı yok mu uzun süre tartışıldı kameradan izlenerek.

    rize maçında ise onyekurunun ayağına bariz şekilde gelen tekmeye ağladılar. hatta fenerbahçeli bir yorumcu çıkıp " ayağına vurmuş rizeli ancak bu müdahale ile düşmez. " dedi. kayseri - fener mçında kayserili futbolcunun eli , serdar aziz ' e değiyor. evet bildiğiniz değiyor ve kayseri'nin attığı gol , faul gerekçesiyle iptal ediliyordu. bu aynı yorumcu da çıkıp " temas varsa fauldür " demişti. herhalde temas fenerliye olursa direkt faul , gs'liye olursa ' bu temas düşürür mü düşürmez mi ' tartışmasından sonra faul verilmesi gerek.

    uzun yıllardır karşı cephenin bir olup bu kadar ağladığını görmemiştim. hepsi aynı formayı giyip ağlamaya başlamış. ama benim bildiğim galatasaray hepsini üst üste koyup şampiyon olmasını bilir.
93 entry daha