şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
 • beşiktaş'ın kalesinin allah'a emanet olduğunu gördüğümüz maç.. cordoba'nın çarçabuk iyileşmesi lazım..

  ilk yarıda son zamanların en iyi futbolunu gördüm sahada beşiktaş adına.. sergen ve tümer çok yerinde, zamanında ve isabetli paslar attılar.. hatta ilk gol tümer'in arapasına hareketlenen gökhan güleç'in arapasına hareketlenen sergen'in içeri çevirdiği topa bobo'nun dokunmasıyla 3 pasta meydana geldi.. ikinci gol ise tümer'in müthiş zamanlamayla attığı pasta topla buluşan gökhan güleç'in şansa değil, bakarak, görerek vurduğu topun köşeden içeri girmesiyle oldu..

  kleberson hala çok etkisiz dmf görevinde.. yanlış paslar, toptan korkmalar, ikili mücadeleden sakınmalar göze batıyor.. ali güneş ise sağ açık görevini bazı ataklarda aksatıyor.. ileri çıkamayaıp geride kalıyor.. onun dışında defansif olarak iyiydi bugün ali güneş..

  gökhan güleç için gerçekten çok ama çok umutluyum.. 2 senedir kimsede görmediğim isteği ve hırsı gördüm bugün onda.. çok çalıştı, her topa koştu.. attığı golde harika bir son vuruşu vardı.. ibrahim akın gibi bencil değil ayrıca ve en az onun kadar hareketli.. sima olarak messi'ye de benziyo.. inşallah o'nun kadar iyi bir futbolcu olacak..

  sergen - ibrahim akın değişikliği yerindeydi.. sergen yoruldu zaten kapasitesi 35-40 dakika adamın.. gökhan güleç ve gökhan zan değişikliği de çok doğruydu.. çıkan gökhan güleç'in yerine ibrahim akın geçti ve tümer ilerde bobo-akın ikilisinin arkasına yerleşti.. kleberson orta sahaya kaydı ve gökhan zan ise kleberson'un yerine geçti ki işte bence burası bir hataydı.. belki üçüncü oyuncu değişikliğinde tigana düzeltir dedim ama o bobo'yu çıkarıp jun'u aldı.. yanlıştı.. gökhan zan mevkiisinde sırıtırken bu oyuncu değişikliği olmamalıydı.. en azından bir ali güneş - okan değişikliği beklerdim..

  umutla geleceğe bakıyorum artık..
9 entry daha